Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Misafirleriniz İçin Ofislerinizde Bulunması Gereken Mobilyalar

Ofisler işletmeler için en önemli hususlardan bir tanesidir. Hem çalışanların verimliliğini artırmak hem de gelen müşterilerin zihninde olum...

Ofisler işletmeler için en önemli hususlardan bir tanesidir. Hem çalışanların verimliliğini artırmak hem de gelen müşterilerin zihninde olumlu bir izlenim yaratmak için kullanılan ofis mobilyaları önemli bir yere sahiptir. Ofis mobilyalarının genellikle yalnızca çalışanların ihtiyaçlarını karşılaması gerektiği düşünülür. Ancak durum böyle değildir. Ofisinize gelen müşteri ve misafirlerinizin rahat etmesi ve işletmeniz hakkında olumlu fikirlere sahip olması ofis dekorasyonunuz ile mümkündür. Bu nedenle ofislerinizin dekorasyonunda ve seçtiğiniz mobilyalarda misafirlerinizi de düşünmeli ve onların da ihtiyaçlarını karşılamalısınız. Peki, ofisinizi ziyarete gelen misafirlerinizin hangi ofis mobilyalarına ihtiyacı olur? İşte cevapları…

Misafirler İçin Olmazsa Olmaz: Misafir Koltukları

Ofisinizi ziyaret eden misafirlerinizin ve müşterilerinizin dinlenebileceği ve oturabileceği misafir koltuklarının bulunması gerekmektedir. Müşteri ve misafirlerinize kendi sandalyenizi ya da çalışanlarınızın sandalyesini vermeniz hoş bir durum değildir. Kurumsal bir imaj sergilemenizi engeller. Bu nedenle misafirleriniz için özel olarak kullanacağınız koltuk ve sandalyeleri ofisinizde bulundurmanız gerekmektedir. Tercih edeceğiniz misafir koltuklarının rahat ve kullanışlı olmasına dikkat edin. Çünkü misafirlerinize kendini özel hissettirmek istiyorsanız rahat ve ergonomik koltukları tercih etmeli ve onları rahat ettirmelisiniz.

Misafirlerinize Özel Sehpa ve Masalar Tercih Edin

Ofisinizi ziyarete gelen misafirleriniz ve müşterileriniz için özel sehpa ve masalar tercih etmelisiniz. Misafirlerinize ikram ettiğiniz yiyecek ve içecekleri rahatlıkla sehpalara koyabiliyor olmaları gerekmektedir. Ya da misafirleriniz dosya ve eşyalarını koymak için bir masaya ihtiyaç duyabilir. Bu durumda onlara sağladığınız masa ve sehpalar kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır.

Mont ve Kabanlık İçin Askılık

Askılıklar, hem ofis çalışanları hem gelen misafirler hem de ofis düzeni için oldukça önemlidir. Mont ve kabanların sandalyelerin üzerinde ya da ortalıkta kalması kötü bir görüntüye sebep olacaktır. Ofisinizin düzenli ve tertipli kalmasını istiyorsanız mutlaka ofisinizde bir askılık bulundurmanız gerekmektedir.

Puflar

Puflar yalnızca misafirleriniz için değil ofisinizin dekorasyonu içinde hoş mobilyalardır. Eğer ofisiniz küçükse ve büyük kanepelere yer yoksa küçük puflar tercih edebilir ve misafirlerinize oturma alanı sunabilirsiniz. Dekoratif olarak da hoş bir görüntü sunan puflar günümüzde pek çok ofiste tercih edilmektedir.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe