Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Anne ve çocuğu arasındaki ışıltılı bağ

Anneler Günü 2019 Koleksiyonunun mesajı #FollowYourSun yani “Güneşini Takip Et” oldu. Takı ve aksesuarların çok yönlü koleksiyonu d...

Anneler Günü 2019 Koleksiyonunun mesajı #FollowYourSun yani “Güneşini Takip Et” oldu.

Takı ve aksesuarların çok yönlü koleksiyonu dünyanın dört bir yanındaki anne figürlerini kutlamakla kalmıyor aynı zamanda onlardan ilham alıyor.

Anneler Günü kampanyası, güneşin ışığıyla birbirlerini sevgiyle aydınlatan anne ve çocuğu arasındaki ışıltılı bağı tasvir ediyor.

Yeni Swarovski Anneler Günü Koleksiyonu, anne ve çocuğu arasındaki ışıltılı bağın parlak bir yorumudur. Bu koleksiyon insanları, güneşlerini takip etmeye (#FollowYourSun) ve hayatlarındaki kadınlara ne kadar değer verildiklerini ve sevildiklerini göstermeye davet ediyor.

“Güneş ışığımsın” koleksiyonun ve kampanyanın kalpleri ısıtan hikayesidir. Nasıl güneş bizleri özenle yetiştiriyor ve ışıldıyorsa dünyanın dört bir yanındaki anneler ve anne figürleri de bizleri aynı özenle yetiştiriyor ve ışıldıyor. Kampanyada anne göz alıcı bir Sunshine kolye ucuyla ışıldıyor, kızı ise sıcaklıkta ve parlak güneşin altında parlarken kolye ucunun daha küçük bir versiyonunu takıyor; anne güneşe benzetiliyor ve kızı ise etrafında dönüyor dolayısıyla birbirlerini sevgiyle aydınlatıyorlar.

Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Swarovksi’de herkes için ışıltı felsefesine inanıyoruz dolayısıyla Anneler Günü Koleksiyonumuz yalnızca sizi yetiştiren kadını kutlamakla kalmıyor aynı zamanda tüm anne figürlerini yani anneleri, büyükanneleri, üvey anneleri, kayınvalideleri, arkadaşları ve onların bizim için yaptıkları her şeyi kutluyor. Koleksiyon tıpkı tanıdığımız ve sevdiğimiz kadın gibi parlak, göz alıcı, ışıltılı ve çok yönlü.”

KOLEKSİYONDA ÖNE ÇIKANLAR

Minimalist tarzlardan karmaşık detaylara sahip tasarımlara uzanan tasarımıyla Anneler Günü Koleksiyonu, sade çizgilere, heykelsi güneşten ilham alan silüetlere ve günlük tarzlara ışıltı katan seçkin beyaz, mavi ve sarı bir renk paletine hayat veriyor. Sunshine, Originally ve North serilerinin öne çıkan parçaları, hem almak hem ve vermek isteyeceğiniz ışıltılı ve anlam dolu hediye fikirleri olarak karşımıza çıkıyor.

Çarpıcı konik baget Swarovski kristalleriyle birlikte kullanılan zarif güneş silüetleriyle ışıldayan Sunshine koleksiyonu ile gününe ışıltı katın. Çok yönlü seri, üst üste takılabilen yüzük setleri, iri düğme küpeler ve farklı uzunluklarda takılabilen büyük boy bir kolye ucuyla tamamlanırken parlatılmış pembe altın ve gümüş tonları ise tüm özel günleriniz için tarzınıza seçkin bir ışıltı dolu dokunuş katıyor.

İnci canlı bir yorum kazanıyor ve zamanın sınavını başarıyla geçen ultra kadınsı parçalara hayat veriyor. Işıltılı kristallerle çevrelenen parlak Swarovski incileriyle tamamlanan Originally, hem günlük tarzınız hem de gece görünümleriniz için ideal bir seçim oluyor.

Seçkin North serisinin beyaz ve açık mavi öğeleri zahmetsizce yüzerken, tek başına veya ekstra ihtişam için üst üste takabileceğiniz tasarımlar sunmak amacıyla moda pembe altın ve gümüş metal tonlarıyla tamamlanan seçkin çizgilerin benzersiz bir tekrarıyla oyuncu bir tarz sunuyor.

Göz alıcı Swarovski kristal incileriyle süslenen erkek ve kız charmları gibi Swarovski Remix Collection’a ekstra ışıltılı ve çok yönlülük katan yeni tarz ve anlam dolu motiflerle, özel bir bağı kelimelere dökün.

Swarovski, zahmetsiz şıklık ve ultra kadınsılık sunan tasarımlar ve daha çarpıcı silüetlere sahip takılarla, ona bu Anneler Günü’nde ve sonrasında takmak isteyeceği ve bayılacağı bir hediyeyi ve ihtiyacı olan ışıltıyı sunacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi