Bayramda da sneaker rahatlığından vazgeçmeyenler - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Bayramda da sneaker rahatlığından vazgeçmeyenler

11 Temmuz 2019 Perşembe
Bayramda sportif şıklığı yakalamanızı sağlayacak sneakerlar, onlarca farklı modeli ile In Street mağazalarında... 

Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarında; dünya markalarının klasik modellerinden son trendlerine uzanan onlarca sneaker çeşidi yer alıyor. Her yaşı ve her tarzı saran sneaker trendi, bayramda da rahatlığından vazgeçmeyenlerin tercihi oluyor.

Tüm aile fertlerinin, yaz aylarında klasik ya da casual parçalarla spor kombinler yaratmasını sağlayan sneaker’lar, bayramda da tercihi rahatlık olanlar için In Street mağazalarında yerini aldı. Dünya markalarının ikonik modellerinden son trendlerine uzanan onlarca sneaker modeliyle bayramda konfor ve şıklık bir arada…

Yaz mevsiminin vazgeçilmez rengi beyaz ile sezonun en gözde trendi renkli detaylar In Street’te buluşuyor, tüm aile bireyleri en şık bayram adımlarını yine In Street ile atıyor. Tabanlarda ve bağcıklarda renkli detayların ön plana çıktığı modellerden, ayaklara nefes aldıran aqua modellere kadar onlarca çeşit sneaker, gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Tüm ortamların vazgeçilmezi olma özellikleriyle ön plana çıkan sneaker’lar, kadınların uçuş uçuş elbiselerine, erkeklerin hareketli şortlarına ve çocukların cıvıl cıvıl bayram kombinlerine havalı bir biçimde eşlik ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız