Header Ads

Önizle

Jean gibi güzel, Tayt gibi rahat!

Önizleme
Reklam
Çoraptaki uzmanlığını bu sezon güçlü bir tayt koleksiyonuna taşıyan Penti, ‘Live Up Leggings’ koleksiyonuyla back to school sezonuna güçlü ve yenilikçi bir giriş yapıyor.

Penti Live Up koleksiyonu dört farklı ürün grubu ile tüm gün süren rahatlık ve harika bir görünüm sağlıyor. 'Live Up koleksiyonu, filtreleri sayesinde vücudu rahat bir şekilde sararken daha uzun,fit, sıkı ve iddialı bir duruşa sahip olmanızı sağlıyor.

Tüm gün giyilebilen Basic grubu; günün her anında kullanabileceğiniz esnek kumaş yapısı ile kusursuz bir görünüm sağlarken gün boyu rahatlık sunuyor. Toparlayıcı ürün grubu; bel, bacak ve kalça bölgelerinizi şekillendirerek daha uzun, sıkı ve fit bir görünüm; Push-up grubunda yer alan ürünler ise kalçaları kaldıran efekti ile olağanüstü ve sıkı bir görünüm sunuyor. Thermal özelliğin push-up ile bir araya geldiği ürünler ise hem fit hem de sıcaklık efektini birlikte taşıyor. Tüm Gün Şık grubunda yer alan Kadife, süet, parlak, deri görünümlü özel kumaşları , zenginleştirilmiş detayları ve esnek yapısı ile size trendi bir görünüm sunuyor.

XXS bedeni de unutmayan 'Live Up' koleksiyonu, lansmana özel %40 indirimle sezona merhaba diyor!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.