Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Michael Kors Collection: 2020 ilkbahar

Brooklyn Duggal Greenhouse’da gerçekleşen Michael Kors Collection İlkbahar 2020 koleksiyon sunumunun ana teması ‘%100 Amerikan iyimserliği’y...

Brooklyn Duggal Greenhouse’da gerçekleşen Michael Kors Collection İlkbahar 2020 koleksiyon sunumunun ana teması ‘%100 Amerikan iyimserliği’ydi. 

Yeşil ve ağaçlarla donatılmış bir parka dönüştürülen defile alanı, New York Gençler Korosu’nun (Young People’s Chorus of New York City) müzikal performansıyla bir Amerikan Rüyası kutlamasına dönüştü.

Michael Kors, “Ben tam bir New York’luyum ve bu koleksiyonun şehrin gücünü, optimistliğini ve ‘her şeyi yapabilirsin’ tavrını yansıtmak istedim.” dedi. “Koleksiyon Amerikan modasının merkezinde yer alan pragmatism ve çekicilik ile güç ve romantizm dengesini inceliyor. Bu aslında Amerikan kültürünün çeşitliliği ve güzelliğinin bir nevi kutlaması.”

Konuklar Duggal Greenhouse’a ulaştıklarında kendilerini Long Island’dan kiralanan canlı akçaağaç, kül ve meşe ağaçlarıyla çevrelenmiş banklarla dolu bir parkta buldular. Francisco J. Nunez’in şefliğini yaptığı New York Gençler Korosu defileyi ‘American Pie’ şarkısıyla başlattı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi