Zamana meydan okuyan koleksiyon - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Zamana meydan okuyan koleksiyon

15 Kasım 2019 Cuma
Ünlü tasarımcı Ayşe Burcu Kaya, zarif ve zamansız modellerden oluşan yeni 2019/20 Sonbahar - Kış koleksiyonu Timeless’ı, moda tutkunlarının beğenisine sunuyor. 

Romantizmi ve konforu destekleyen eşsiz tasarımları, göz alıcı detaylarla buluşturan ve zamansızlığa vurgu yapan Timeless koleksiyonu, şehirli kadınlara birbirinden özel parçalar sunuyor.

Renklerin gökkuşağı paletini andırdığı koleksiyonda şehirli, dinamik ve şık olmayı seven metropolitan kadınının her stiline uygun bir parça bulunuyor. Koleksiyon, günün her saati göz alıcı olmayı seven kadınlara tüvit ceketlerden, smokin yan şeritli pantolonlara, krep - tüvit şortlardan kaban ve mantolara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Timeless kadını, sport-chic tüvit ceketlerle iş hayatının dinamiğini yakalarken, akşamları yan şeritli smokin yüksek bel pantalonlar, şortlar ve tüvit kumaştaki ceketlerle gecenin elegant ve şık ruhuna bürünebiliyor. Canlı desen ve renklerin yanı sıra koleksiyona eşlik eden küpeler ve kolyeler de sonbahar-kış klasikleri arasına girmeye aday.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız