Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Levi's® I Shape My World Turquoise Tassel İş Birliği

Levi’s®, kadınların kolektif gücünü “I Shape My World” kampanyasıyla onurlandırmaya devam ediyor. Global "I Shape My World" kamp...

Levi’s®, kadınların kolektif gücünü “I Shape My World” kampanyasıyla onurlandırmaya devam ediyor.

Global "I Shape My World" kampanyasını Türkiye’ye milli sporcumuz Şahika Ercümen ile taşıyan Levi’s®, imkanları sınırlı ancak son derece yetenekli kadınları üretime kazandırmayı hedefleyen Turquoise Tassel girişimi iş birliği ile projesini sürdürüyor. İş birliği kapsamında tasarlanan ve Levi’s® Tailor Shop’larda yer alacak sınırlı sayıdaki ürünler 13 Kasım Çarşamba günü Levi’s® Showroom’da gerçekleşen etkinlikle tanıtıldı.

Levi’s®'ın dünyamızı ileriye taşıyan muhteşem kadınları kutlayan, global “I Shape My World” (Dünyama Ben Yön Veriyorum) kampanyasının Türkiye’den temsilcisi, ülkemizi serbest dalış alanında global spor platformlarında en iyi şekilde temsil eden milli sporcumuz Şahika Ercümen olmuştu.

Kadınların gücünü yüceltmeye adanan "I Shape My World" kampanyası kapsamında Levi’s®, bu sefer de çeşitli nedenlerle evlerinin dışında çalışamayan, imkanları sınırlı ancak son derece yetenekli kadınlara istihdam sağlayan bir girişim olan Turquoise Tassel ile bir iş birliği gerçekleştiriyor. Geleneksel nakışları modern bir şekilde yorumlayan Turquoise Tassel’ın tasarımları Levi’s®’ın odak noktasında olan sürdürülebilirliğe de gönderme yaparak artık kumaş parçaları da kullanılarak üretildi. Yetenekli kadınların elinden çıkan örgü ve nakışlarla, sınırlı sayıda üretilen parçalar tüm Levi’s® Tailor Shop’larda jean, trucker ceket gibi ürünlere uygulanabilecek.

Etkinlikte aynı zamanda kendi dünyasına yön veren başarılı kadınların konuk edildiği bir panel gerçekleşti. Ekim ayında Gilindire Mağarası’ndaki dalışıyla Guinness Dünya Rekorlar Kitabı’na giren Şahika Ercümen ve Turquoise Tassel’ın kurucusu Naz Kurtoğlu Şen’nin konuşmacı olarak katıldığı panelin moderatörlüğünü ise Doğuş Yayın Grubu Dergiler Dijital Projeler Müdürü Bediz Yıldırım üstlendi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe