Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sarah Jessica Parker ile şehirli ve feminen

Sunglass Hut, ödüllü oyuncu, yapımcı ve aynı zamanda iş kadını Sarah Jessica Parker ve kendi adını taşıyan markası SJP by Sarah Jessica Park...

Sunglass Hut, ödüllü oyuncu, yapımcı ve aynı zamanda iş kadını Sarah Jessica Parker ve kendi adını taşıyan markası SJP by Sarah Jessica Parker iş birliğiyle hazırlanan özel güneş gözlüğü koleksiyonunu tanıttı.


Sunglass Hut ve Sarah Jessica Parker iş birliğiyle hazırlanan ve geliştirilen bu benzersiz güneş gözlüğü stili, tasarım güneş gözlüğü küratörlüğü konusundaki tartışmasız bilgisiyle tanınan Sunglass Hut’ın yüksek kaliteli üretimi ile Sarah Jessica Parker’ın şehirli ve feminen özünü yansıtıyor.

Sarah Jessica Parker, iş birliğine dair şunları söyledi: “Bu özel koleksiyonda Sunglass Hut ile birlikte çalışmak heyecan verici bir deneyimdi ve modellerin lansmanını en sevdiğim yerde, New York’ta yapmaktan çok memnunum. Güneş gözlükleri her zaman gardırobumun vazgeçilmezi olmuştur. Bu koleksiyonu oluştururken tasarlayacağım modelin, hangi ortam olursa olsun her zaman takmayı isteyebileceğim bir aksesuar olmasını istedim.”

Beş farklı renk seçeneğiyle sunulan özel tasarım, vintage alt tonlar barındırıyor. Naylon fiber ve shield (kalkan) benzeri bir yapıya sahip hafif çerçeveler, Parker’ın 1990’larda taktığı güneş gözlüklerinin tarzından ilham alınarak tasarlandı. Koleksiyonun eğlenceli renk seçenekleri de mevcut ve sapların dış kısmında imza niteliğindeki “SJP” logosu yer alıyor.

Sarah Jessica Parker, “Birçok kadın ve çalışan anne gibi ben de sürekli bir etkinlikten, toplantıdan veya randevudan diğerine koşturuyorum; bu yüzden güneş gözlüklerimin çok işlevli ve hafif olmasını seviyorum. Güneş gözlüklerinin, hayatıma ve kişisel tarzıma kolayca uyum sağladıklarını bilmek beni rahatlatıyor; zaten bu his koleksiyonun oluşum sürecinin yönünün şekillenmesine de yardım eden bir unsurdu. 1990’larda çok sevdiğim birkaç tane shield (kalkan) tarzı güneş gözlüğüm vardı ve bu modeller artık üretilmemeye başladığında çok üzülmüştüm. İnsanlar bana bu tarz gözlükleri nereden satın alabileceklerini soruyorlardı; artık sevinçle Sunglass Hut’tan alabileceklerini söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

Modeller, Parker’ın mağazasındaki şık ayakkabı kutuları ve çantaları içinde sunuluyor. Bu, Parker için ve kariyerinin yıllar içindeki ilerlemesini yakından takip eden devamlı müşterileri ve hayranları için duygusal bir boyut oluşturuyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi