Her Güne Triko Sıcaklığı - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Her Güne Triko Sıcaklığı

6 Aralık 2019 Cuma
Cacharel, aile yemeklerinden hafta sonu gezilerine, iş toplantılarından pazar kahvaltılarına kadar her ortama uyum sağlayabilecek şık trikolar sunuyor.

Sonbahar/Kış 2019-20 Koleksiyonu’nda birçok farklı triko tasarımı barındıran Cacharel, konfor ve stili bir araya getirdiği tasarım anlayışı sergiliyor. Cacharel, soğuk kış aylarının en tercih edilen ürünlerinden olan trikolara Cacharel’e özel desenler ekleyerek yeni bir boyut kazandırıyor. Modernize edilmiş geometrik desenlere jakar tekniği uygulanarak tasarlanan Cacharel trikoya, siyah üzerine canlı taba tonu tercih edilerek dikkat çeken bir görünüm kazandırılıyor.

Cacharel, elegan giyim sanatını ortaya koyacak kombinler yaratmak için düz renkli trikoları, kaşe bomber ceket ve ekose desenli pantolon gibi ürünler ile bir araya getiriyor.

Trikonun rahatlığından ve sıcaklığından vazgeçmek istemeyen ama aynı zamanda şık bir stil ortaya koymak isteyen Cacharel erkeği, deri aksesuar ve kaşe mont ile zenginleştirdiği kombinle istediği görünümü elde ediyor. Takım elbiseler ile kombinlenen daha ince dokulu trikolar kendinden emin bir duruş sergiliyor. Büyük saç örgülü balıkçı triko ise kaşe kabanlarla kombinlenerek elegan görünüme sade ve güçlü bir yorum katıyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız