Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

2020'de erkeklerin rengi mavi

ABD’li Renk Enstitüsü Pantone 2020 yılının rengini güven, yakınlık ve bağ kurmanın özlemini yansıtan klasik mavi olarak belirledi.  Modayı...

ABD’li Renk Enstitüsü Pantone 2020 yılının rengini güven, yakınlık ve bağ kurmanın özlemini yansıtan klasik mavi olarak belirledi. 

Modayı ve trendleri yakından takip eden erkekler 2020’ye yılının rengi klasik mavi ile merhaba diyecek. Yeni koleksiyonunda yer alan yılın rengi mavi ve mavinin tonlarında ürünlerle Tudors Gömlek, erkeklerin hem iş hem günlük giyimi için zengin seçenekler sunuyor.

Her Aralık ayında önümüzdeki yılın rengini açıklayan ABD’li Renk Enstitüsü Pantone 2020 yılının rengini güven, yakınlık ve bağ kurmanın özlemini yansıtan klasik mavi olarak belirledi. Her zaman sakinliğin ve güvenilirliğin sembolü olan aynı zamanda huzur ve barışın rengi olan mavi ve tonları şimdiden gardıroplarda yerini almaya da başladı.

Mavinin sakin dokunuşu özellikle gömleklerde erkeklere sade ama şık bir görünüm kazandırmanın yanı sıra kışın vazgeçilmezi kazak, hırka, süveter gibi trikolarla da kullanılarak 2020 erkek modasına yön verecek.

Tudors Gömlek, yeni koleksiyonunda yer alan yılın rengi mavi ve mavinin tonlarında ürünlerle erkeklerin hem iş hem günlük giyimi için zengin seçenekler sunuyor. Modayı ve trendleri yakından takip eden erkekler 2020’ye yılın rengi klasik mavi ile merhaba diyecek.

#tudorsgomlekkrallıgı #gomlek #2020yılınınrengimavi

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi