Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Burçlara Göre Anneler Günü Hediyesi Önerileri

Anneler Günü’nde annenizin burcuna göre hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Anneler günü hediyesi için cimri.com üzerinden en uygun burçlara ...

Anneler Günü’nde annenizin burcuna göre hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Anneler günü hediyesi için cimri.com üzerinden en uygun burçlara göre satın alınabilecek hediyeleri inceledik. Her burcun kendine özgü farklı özellikleri vardır. Bu durumu göz önünde bulundurarak annenizin burcunu öğrenip, bir hediye seçebilirsiniz. İşte burçlara göre anneler günü hediyesi önerileri..

Anneniz Boğa Burcu ise Bu Hediye Tam Ona Göre

Boğa burcu kadınları ev eşyalarına ve dekor ürünlerine önem veririler. Anneler Günü için annenize televizyon hediye edebilirsiniz. Ucuz ve kaliteli bir televizyonu satın alarak annenizi mutlu edebilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda ve özelliklere sahip farklı markaların televizyon modellerini seçebilirsiniz. Bu sayede anneniz her televizyon izlediğinde sizi hatırlayacak ve mutlu olacaktır.

İkizler Burcu İletişimi Sever

Anneniz ikizler burcuna mensup ise ona şık ve sade bir telefon hediye edebilirsiniz. İletişim kurmayı seven ikizler burcu kadını, çevredekiler ile uyum içinde anlaşır. Annenize hediye edeceğiniz bir cep telefonu onu fazlasıyla mutlu edecektir. Tercih edeceğiniz markanın cep telefonunu sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Özelliklerini araştırabilir ve en uygun modeli seçebilirsiniz. Satın aldığınız cep telefonlarını özel olarak hediye paketi yaptırabilirsiniz. Unutmayın bu telefon ile anneniz sizinle sürekli iletişimde kalacaktır.

Duygusal Bir Hediye Seçin

Yengeç burcu kadınları genellikle duygusaldır. Anneler Günü’nde yengeç burcu anneniz için ona özel bir vazo satın alabilirsiniz. Masa üzerinde şık bir vazo annenizi sevindirecektir. Bu vazo üzerine anneniz ile olan fotoğrafınızı bastırabilir ya da anlamlı bir yazı yazdırabilirsiniz. Yengeç burcu anneniz bu vazoya her bakışında size hatırlayacaktır. Vazoların yanına ek bir not ilave edebilirsiniz. Duygusal hediyeler yengeç burcu kadınları her zaman sevindirir.

Başak Burcu Temizliği Düşkündür

Başak burcu kadını ev işi ve temizlik yapmayı çok sever. Hamaratlığı ile bilinen başak burcu kadınlarına özel annenize Anneler Günü için elektrikli süpürge hediye edebilirsiniz. Farklı markaların birçok elektrikli süpürge modeli bulunur. Bu ürünlerden kendi bütçenize en uygun fiyatlı elektrikli süpürgeyi satın alabilirsiniz. Elektrikli süpürgeyi ister hediye paketi yaptırın isterseniz direkt olarak annenize sunabilirsiniz.

Terazi Burcu İçin Makyaj Malzemeleri

Terazi burcu kadınları bakımları ile dikkat çekerler. Makyaj yapmak onlar için hayatın rutin bir parçasıdır. Terazi burcu bir anne için en güzel Anneler Günü hediyesi makyaj seti olabilir. İstediğiniz markanın makyaj setine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken annenizin hangi renk tonlarından hoşlandığını öğrenebilirsiniz. Makyaj setini internet üzerinden sipariş verip temin edebilirsiniz. Bu ürünler annenizin çok hoşuna gidecektir.

Yay Burcu için Bisiklet Doğru Bir Tercih Olabilir

Yay burcu kadınları spor ve aktivite yapmayı severler. Havaların ısınması ile beraber yay burcu annelere Anneler Günü için bisiklet hediye edilebilir. Böylelikle yaz aylarında anneniz doğada bisiklet sürebilir. Bisiklet modelleri markadan markaya farklı fiyatlara sahiptir. Kendi bütçenize en uygun bisikleti satın alabilir ve bu ürünü hediyelik paket halinde sunabilirsiniz.

Herkeste Olmayan Bir Hediye Seçin

Kova burcu kadınları farklılığa ve detaya önem verirler. Bu nedenle kova burcu anneniz için ona özel bir bileklik tasarlayabilirsiniz. Hazır olarak satılan yazısız bileklik çeşitlerini kendi beceriniz sayesinde yeniden tasarlayıp süsleyebilirsiniz. Bu ürünlerin üzerine annenizin adını yazabilir, ya da özel bir resim çizebilirsiniz. Ayrıca bileklikleri annenizin sevdiği renge boyayabilirsiniz. Böylelikle kimsede olmayan ve benzersiz bir ürünü annenize hediye etmiş olursunuz. Yapmanız gereken sadece bir boya ve ahşap kalemi satın almak olacaktır. Bilekliğe aynı zamanda annenizin sevdiği bir şarkı sözünü de yazabilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe