Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Swarovski: Işıltılı ve Göz Alıcı Koleksiyonu

Yeni Swarovski Gözlük Koleksiyonu, ilkbahar/yaz sezonuna göz alıcı bir enerji katan oldukça çeşitli yeni silüetleri ve gökkuşağından ilham a...

Yeni Swarovski Gözlük Koleksiyonu, ilkbahar/yaz sezonuna göz alıcı bir enerji katan oldukça çeşitli yeni silüetleri ve gökkuşağından ilham alan detayları tanıtıyor

Marka bu koleksiyonla kadınları, tarzlarını yenilemeye ve dünyaya olan bakışlarını yeni bir çerçeveye kavuşturmaya davet ediyor

Yeni güneş gözlükleri ve optik tasarımlar Swarovski’nin benzersiz ışıltısını taşıyor.

Swarovski bu sezon, ışıltılı ve göz alıcı 2020 İlkbahar Yaz gözlük koleksiyonuyla kadınlara, dünyaya yeni bir çerçeveyle bakmaları için güç katıyor.

Koleksiyon, göz alıcı yeni detaylar ile son moda trendleri birleştiren zamansız şekillere sahip ve tamamı Swarovski’nin benzersiz ışıltısını ön plana çıkaran çeşitli yeni silüetleri tanıtıyor. Gökkuşağından ilham alan yeni renkler; asla eskimeyen ve modanın favorisi olan siyah rengin yanı sıra, daha yumuşak tonlarla da mükemmel bir şekilde parıldayarak sezonun paletine canlı bir enerji katıyor. Her bir tasarımdaki Swarovski kristal detayları, ihtişamın dozunu artırarak bu gözlükleri sonraki seviyeye taşıyor.

KOLEKSİYONDA ÖNE ÇIKANLAR – GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

SK0280: Gökkuşağını ortaya çıkarın
Açık renk kristal spektrumundan ilham alan gökkuşağı Swarovski kristal detayları, yaz görünümünüze mutlu bir renk vurgusu katmak için minimalist yuvarlak metal çerçeveyle yolculuk yapıyor.

SK0281: Gökkuşağı monokromla birleşiyor
Tarzına daha zarif bir renk katmak isteyenler içinse bu moda oval kesimli tarz, çerçevenin ön kısımlarında Swarovski kristaliyle tamamlanan seçkin bir gökkuşağı ışıltısına yer veriyor.

SK0282: İmrenilen kedi gözü yeniden canlandırıldı
Bu sezon Swarovski, en çok satan güneş gözlüğü tasarımı Diva’nın yeni bir yorumunu çıkarıyor. Kadınsı ve her zaman moda olan bu yeniden canlandırılmış kedi gözü, metal ön kısmını ve saplarını; geçişli füme camlarla ve Swarovski kristalleriyle süslenen açık altın rengi üst çerçevelerle birleştiriyor.

SK0277: Işıltıyla çiçek açan çerçeveler
Doğadan ilham alan bu romantik tarzla günlük tarzlara ışıltı katın. Çeşitli kesim ve renklerdeki zarif Swarovski inci ve seçkin kristal detaylar, onu kullanan kişinin gözlük saplarında ışıltılı bir bukete hayat veriyor.

SK0286: Işıltılı bir yoruma sahip sade bir estetik
Bu tarz, sessiz ancak öz güvenli kullanıcısı için zarafet yayıyor. Bu moda ikili köprü tasarımı sade estetiği tamamlarken, ön camlarda ise göz damlası Swarovski kristal vurgularına yer veriyor.

SK0289: Gökyüzünden ilham alan bir tarz
Gece gökyüzünün sihrinden ilham alan bu son moda iri yuvarlak çerçeveler, camların etrafında parlatılmış metal tonları ve Swarovski kristallerinin baş döndürücü bir karışımını mükemmel bir şekilde birleştiriyor.

SK0291: Kozmik, zamansız ve kadınsı bir tasarım
Bu tarz da gece gökyüzünden ilham alıyor. Mükemmel koruma için iri bir tasarıma sahip dikdörtgen silüet, parlak ve şık bir dokunuş için sap kısımlarına Swarovski ışıltısı serpiştirilen zahmetsiz bir tasarım.

KOLEKSİYONDA ÖNE ÇIKANLAR – OPTİK

SK5366: Oyuncu bir renk vurgusuna sahip şıklık
Bu oyuncu dikdörtgen tarzla gökkuşağını takip edin. Bu moda asetat ve metal karışımı, parlak tonlardaki ışıltılı Swarovski kristal detaylarla vurgulandı.

SK5364: Canlı bir yoruma sahip yuvarlak çerçeveler
Yuvarlak cam trendi hiçbir zaman bu sezon olduğu kadar güçlü olmamıştı ve Swarovski, sapları süsleyen gökkuşağı veya ton üzerine ton renklerle tamamlanan kristal detaylarla dünyaca ünlü renk uzmanlığını ön plana çıkarıyor.

SK5379-D: Gökkuşağı trendine atıfta bulunan klasik bir tarz
Bu zahmetsiz ve zamansız şekil, yeni sezon için yenilendi. Moda asetat ve metal karışımı, sap kısımlarında renkli Swarovski kristalleriyle vurgulandı. Bu kombinasyon, görünümüne gökkuşağı dokunuşu katmak isteyenler için mükemmel.

SK5362: Göz kamaştırıcı kedi gözü tarzı
Bu olağanüstü kadınsı göz alıcı çerçeveler, popüler Diva serisinin en yeni versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.dur. Göz kamaştırıcı Swarovski kristal kumaş, yoğun ışıltı yayan bir tarz sunuyor.

SK5363: Işıltılı bir moda üst çerçeve
Bu tarz, üst çerçeveyi süsleyen Swarovski kristal detaylarıyla çarpıcı bir görünüm sunuyor. En çok satan Diva çerçeveleri, ışıltılı Swarovski kristal kumaş tekniğiyle tamamlanan bu modern kedi gözü tarzına ilham verdi.

SK5369: Romantik, gösterişli ve ışıltılı
Swarovski bu seçkin açık metal çerçeveyi, çeşitli kesim ve renklerdeki zarif Swarovski inci ve seçkin kristal detaylara sahip sap kısımlarında ışıltılı bir çiçek buketiyle süslüyor.

SK5367: Zarif Swarovski inci ve kristal detaylar
Bu dikdörtgen tarz, metal ve asetat bir karışımı birleştiriyor ve sap kısımlarında romantik bir Swarovski kristal ve inci buketine yer veriyor.

SK5380: Aya ve yıldızlara bakın
Bu moda iri yuvarlak çerçeveler, camların etrafında parlatılmış metal tonları ve camların etrafını kaplayan Swarovski kristal kesimlerinin baş döndürücü bir karışımını mükemmel bir şekilde birleştiriyor ve gece gökyüzünün sihrini uyandırıyor.

SK5382: Günlük tarzınıza kozmik trendini aktarın
Sap kısımlarında Swarovski kristal detaylarıyla tamamlanan bu çarpıcı siyah silüetle günlük tarzlara gökyüzünü andıran bir dokunuş katın.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi