Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Cesur tasarımlarla dolu bir Sonbahar/Kış koleksiyonu

adidas by Stella McCartney, dünya için hazır diyerek Ready For Sports’a gönderme yaptığı yeni Sonbahar/Kış koleksiyonunu hazırladı.  Çevreci...

Cesur tasarımlarla dolu bir Sonbahar/Kış koleksiyonu

adidas by Stella McCartney, dünya için hazır diyerek Ready For Sports’a gönderme yaptığı yeni Sonbahar/Kış koleksiyonunu hazırladı. 


Çevreci ve feminist meselelerin savunucusu 23 yaşındaki Lourdes Leon’la birlikte tanıtılan koleksiyon, performans üzerinde maksimum etki ve çevre üzerinde minimum etki için tasarlandı.


adidas by Stella McCartney Sonbahar/Kış koleksiyonu, gezegendeki etkiyi azaltmak için sürdürülebilir malzemeler kullanarak, gelecek nesiller için daha iyi bir dünya yaratabilmek amacıyla, yüksek moda ve performansı birleştiren cesur çarpıcı parçalar yaratmak için yeniliğin sınırlarını zorluyor.


Koleksiyondaki şık spor giyim parçalarında açık turuncular ve morlarla kontrast oluşturan yumuşak kırmızı, toprak tonları ve tek renkli tonlardan oluşan bir palet göze çarpıyor. Lazerle kesilmiş ergonomik çizgilere sahip ürünlerde dikkat çekici parlak vurgular ve leopar desenleri yer alıyor.


Dünyayı ifade tarzında bir amaçla hareket etmeye teşvik eden koleksiyon, bireysel egzersiz yoğunluklarını destekleyen üç yeni kategori içeriyor: TrueStrength (düşük), TruePurpose (orta) ve TruePace (yüksek).✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi