LC Waikiki’den Kamp Tutkunlarına Özel Koleksiyon - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

LC Waikiki’den Kamp Tutkunlarına Özel Koleksiyon

25 Ekim 2020 Pazar

LC Waikiki’den Kamp Tutkunlarına Özel Koleksiyon

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, kamp hayatını sevenler için özel bir koleksiyon hazırladı. En rahat ve kullanışlı ürünleri tüm aile fertleri için aynı koleksiyonda buluşturan LC Waikiki, müşterilerine dış giyimden pijamaya, ayakkabıdan aksesuara kadar uzanan geniş bir koleksiyon sunuyor.


LC Waikiki, satışa sunduğu yeni koleksiyonuyla doğa severleri kamp ateşi etrafında toplanmaya davet ediyor. Sonbaharı yavaş yavaş uğurlarken sıcacık bir kamp keyfi vadeden montlar, sweatshirtler ve eşofman takımları konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor. Termal polar pijamalar rahat bir uykuya eşlik ederken doğanın keyfini her adımda doyasıya yaşamak isteyenler için en rahat trekking ayakkabıları da koleksiyonun öne çıkanları arasında…


Doğanın huzur veren atmosferine uyum sağlayan natürel tonlar, erkek, kadın ve çocuk tüm tasarımlarda dikkat çekiyor. Doğal yaşamdan ilham alan renklerin yanı sıra tarzını yansıtmak isteyenler için de geniş renk seçenekleri sunan koleksiyon, kamp tutkusundan vazgeçmeyenler için doğada olmanın keyfini çıkaracakları modern ve uygun fiyatlı alternatifler sunuyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız