Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Modanisa online defileler ile moda dünyasını dijitale taşıyor

Modada en etkileyici trendler ve sezonun en iyileriyle, online Modanisa Sonbahar/Kış 2020 defileleri 9 Ekim Cuma günü başlıyor.  Büyüleyici ...

Modanisa online defileler ile moda dünyasını dijitale taşıyor

Modada en etkileyici trendler ve sezonun en iyileriyle, online Modanisa Sonbahar/Kış 2020 defileleri 9 Ekim Cuma günü başlıyor. 


Büyüleyici renkleri ve çizgileriyleFashion Now (Moda Şimdi) Defileleri 9, 16 ve 23 Ekim tarihlerinde, üç farklı konsept ile gerçekleştirilecek ve defileler Modanisa sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanırken, tüm dünyadan moda tutkunları tarafından mobil ve bilgisayar ekranlarından izlenebilecek.


Pandemi nedeniyle bunalan ve tazelenip nefes almaya ihtiyaç duyan moda severlerin karşısına sezonun son trend ve yenilikleri ile çıkarak, takipçilerini heyecanlandırmayı hedefleyen Modanisa, pandemi nedeniyle araya mesafe giren ilişkilere sezonun yeni soluğunu getirmek üzere koleksiyonlarını moda tutkunlarının ayağına getiriyor.


Türkiye’nin ilk uluslararası online alışveriş sitesi Modanisa.com, “Her kadının kendini güzel ve şık hissetmeye hakkı vardır; pandemi döneminde bile” anlayışıyla sezonun son trend ve yenilikleri ile modest kadının karşısına çıkmak ve ona güzellik ve şıklık vadeden seçenekleri sunmak üzere online defileler gerçekleştirecek.


Modanisa, “Fashion Now” (Moda Şimdi) sloganı ile Ekim ayı boyunca Cuma günleri 3 farklı konseptte online canlı podyum defileleri ile Sonbahar/Kış 2020 koleksiyonunun tanıtımını yapacak. Modanisa’nın sosyal medya hesaplarından yayınlanacak defilelerin ilki 9 Ekim Cuma günü “Campus Show” (Kampüs Şovu) konsepti ile gerçekleştirilecek. Modanisa Fashion Now / Campus Show Defilesi 9 Ekim Cuma akşamı 19.30-20.30 saatleri arasında moda tutkunlarıyla Modanisa’nın 10 milyonu aşkın takipçisi olan YouTube, Instagram ve Facebook hesaplarından yapılacak canlı yayınlarda buluşurken, Türkiye’den 40 mega influencer ile aktiviteler gerçekleştirilecek ve diğer Modanisa hesaplarında influencer’lar ile bağlantılar kurulacak. Refka&Benin, Tuva, İnşirah, Muni Muni ve Ceylan Otantik markalarının yer alacağı Campus Show defilesine her marka yeni sezondan 10 kombin ile katılacak.


Modanisa Fashion Now Defileleri kapsamında 16 Ekim Cuma günü gerçekleştirilecek ikinci defilenin konsepti ise “Runway Show” (Podyum Şovu) olacak. 2020 Sonbahar Kış trendlerinin sahne alacağı defile 21.00-21.30 saatleri arasında Modanisa’nın tüm sosyal medya hesaplarından yayınlanacak defileye yine Refka&Benin, Tuva, İnşirah, Muni Muni ve Ceylan Otantik markaları katılırken, her marka podyum üzerinden 50 farklı tarzda oluşturacakları koleksiyonlarını online video ile sunacak.


Fashion Now defile serisinin 23 Ekim Cuma günü 21.00-21.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek son bölümü ise “Corridor Show” (Koridor Şovu) konseptinde moda tutkunları ile buluşacak. Farklı ülkelerden moda fenomenleri 2020 Modanisa Sonbahar Kış koleksiyonundan seçtikleri parçalarla “Fashion Now” konsepti ile kendi koridorlarından podyum videolarını paylaşırken, bu defileler tüm Modanisa hesapları ve fenomenlerin hesaplarında aynı anda özel Modanisa videosu ile canlı yayınlanacak.


Büyüleyici renkleri ve çizgileriyle Modanisa Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nun sergileneceği, Türkiye ve dünyadan milyonlarca kişinin izlemesi beklenen “Fashion Now” defile serisi, şimdiden pek çok moda tutkunu kadının takvimine işlenmiş durumda.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi