Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Modern Vintage Logo Kadın Koleksiyonu

Geçmişin cool tavrı ile bugünü mükemmel şekilde dengeleyen Levi's® Modern Vintage Logo, İlkbahar/Yaz 2021 sezonuna iddialı bir giriş yap...

Modern Vintage Logo Kadın Koleksiyonu


Geçmişin cool tavrı ile bugünü mükemmel şekilde dengeleyen Levi's® Modern Vintage Logo, İlkbahar/Yaz 2021 sezonuna iddialı bir giriş yapıyor.


Levi's®, 1800'lerin sonlarına denk gelen ilk yıllarında reklamlarında kullanılanları anımsatan bir yazı tipini yeniden yorumluyor (bunun bir geri dönüş olduğunu söylemiştik) ve onu daha rafine, modern ve inceltilmiş bir serif fontuyla 2020’lere taşıyor. 


Rahat kesimli kazak ve tişörtlerin ön tarafının ortasında yer alan tasarım, geri dönüştürülmüş plastik ve şişelerden yapılmış bere ve çantalarda da kendini gösteriyor. Daha zarif bir görünüm arayanlar için logo aynı zamanda, farklı tonlarda tişörtlerin ve retro kesim kazakların göğüs kısımlarında da bulunuyor.


Hazır kış gelmişken Modern Vintage logolu ürünleri favori High Loose jean’inizin içine sıkıştırın veya oversize olarak kullanıp üzerine farklı parçalar ekleyin.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi