Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

2021 modasına derin yırtmaçlar ve bel dekolteleri damga vuracak.

Moda dünyasının genç markalarından Ragibesa, doğanın ve yaşamın enerjisinden ilham alarak tasarladığı İlkbahar - Yaz 2021 Koleksiyonu’yla id...

2021 modasına derin yırtmaçlar ve bel dekolteleri damga vuracak.

Moda dünyasının genç markalarından Ragibesa, doğanın ve yaşamın enerjisinden ilham alarak tasarladığı İlkbahar - Yaz 2021 Koleksiyonu’yla iddiasını sürdürüyor. 


Henüz 6 ay önce moda tutkunlarıyla buluşan marka, kreatif yönetimini ve stylingini Ragibe Şahin’in üstlendiği koleksiyon için, Galata’daki Zülfaris Müzesi’nin tarihi atmosferinde etkileyici bir defile düzenledi. Kısa film haline getirilerek dijital platformlarda yayınlanan defile, gala gecelerini çağrıştıran kareleriyle sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Defilenin başrolü ise 2021 modasına yön verecek derin yırtmaçlar ve bel dekolteleri oldu.  Defilede modelliği ise Çağla Cömertgil yaptı.


Modern kadınların sonsuz enerjisini yansıtıyor

Kaliteli işçiliğe ve kumaş seçimine özen gösteren Ragibesa’nın İlkbahar - Yaz 2021 Koleksiyonu, modern kadınlara hitap eden tasarımlardan oluşuyor. Koleksiyon, zarafeti güçle birleştirerek kadınların içindeki sonsuz enerjiyi açığa çıkarmaya odaklanıyor. Dantelli, simli, payetli gibi ağır kumaşlarda gösterişli, zengin ve asil renkleri tercih eden Ragibesa, yalnızca özel parçalarıyla değil çağı yakalama yetkinliğiyle de öne çıkıyor. Markanın kurucusu Ragibe Şahin,"Henüz çok genç bir marka olmamıza rağmen, moda dünyasında yaratıcılığın her zamankinden bir adım önde olduğu pandemi sürecinde, hem markamızı olgunlaştırmaya hem de koleksiyon tanıtımlarımızla fark yaratmaya odaklandık. Dijital kanallardaki tanıtımlarımıza hız kazandırırken, etkili kurgularla doğru adımları atarak büyüme yolunda ilerlemeye gayret ettik” diyor. 


2021 modasına derin yırtmaçlar ve bel dekolteleri damga vuracak.Pandemiyi ilham perisine dönüştürüyor

Ragibe Şahin, yeni koleksiyonuyla moda dünyasına önemli mesajlar da veriyor. Pandeminin tüm evrende yarattığı dönüşümün modaya da farklı bir bakış açısı kazandırdığına inanan Şahin, “Modanın, yaratıcılık süzgecinden değerlendirilmesi gereken bir dönemdeyiz. Kaos halinde yaşadıklarımız, daha pek çok olumlu dönüşümü beraberinde getirecek. Bu koleksiyonla, pandeminin yaratıcılığı engellemediğini ve markaların ayakta durma gayretini göstermek istedim. Bu süreci kaos olmaktan çıkarıp ilham perisine dönüştürmek kesinlikle mümkün” diyor. 


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi