Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Hayatın akışını yansıtan rahat ürünler

Özgür renk tonlarını içinde barındıran, doğanın gücünü ürünlerine yansıtan ve bunu yapılacak kombinlerle günlük yaşam ile harmanlayan Bad Be...

Hayatın akışını yansıtan rahat ürünler

Özgür renk tonlarını içinde barındıran, doğanın gücünü ürünlerine yansıtan ve bunu yapılacak kombinlerle günlük yaşam ile harmanlayan Bad Bear, şık görünümün yanında hayatın akışını yansıtan rahat ürünleriyle de kullanıcılarına sesleniyor.

Kurulduğu 2012 yılından bu yana “renkli” bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihi olan Bad Bear, konfora önem veren tasarımlarıyla da göz önünde olmaya devam ediyor. Sokak tarzını yakalamak isteyenleri rahatlık çerçevesinde birleştirmeyi başaran Bad Bear, ürünlerini kendini özgür hissetmek isteyenlerin beğenisine sunuyor. 

Günlük yaşamın hızlı temposuna rahatlıkla ayak uydurmak için, özgürce hareket etmenin felsefesini önemseyen Bad Bear, kıyafet zevkine ve keyfine önem verenlerin beğenisiyle bütünleşiyor. Outerwear kategorisinden, sweatshirt kategorisine; mont, gömlek ve ceket kategorisinden aksesuar kategorisine dek giyimde geniş bir ürün yelpazesine sahip Bad Bear, kendine özgü tasarımları ve tarzıyla her mevsim koşullarına göre tarzını rahatlık üzerine kuruyor. 

Güçlenmeyi, hızlanmayı ve dinamizmi takip eden tüm herkesi kendini vizyonu ile tarzını öne çıkarmaya çağıran marka, monotonlaşan yaşamları da enerjiyle dolduruyor. Sokaklarda yürürken, çalışırken ve gün boyu rahatlığın içinde huzurlu hissetmek isteyenler, Bad Bear ile tekrar özüne kavuşuyor.

Hayatın akışını yansıtan rahat ürünler✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi