Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Tasarım sınırlarını zorlayan ayakkabılar

Reebok, geleceğin teknoloji ve tasarım anlayışını öngörerek hazırladığı Zig Kinetica II’yi tanıttı. Zig Kinetica II, enerji dönüşüm teknoloj...

Tasarım sınırlarını zorlayan ayakkabılar

Reebok, geleceğin teknoloji ve tasarım anlayışını öngörerek hazırladığı Zig Kinetica II’yi tanıttı. Zig Kinetica II, enerji dönüşüm teknolojisiyle performansta üstün bir destek sağlıyor. 

Reebok’ın dinamik bakış açısıyla üretilen Zig Kinetica koleksiyonunun yeni serisi Zig Kinetica II tüketiciye sunuldu.  Yeni nesil bir spor-stil anlayışıyla tasarlanan Zig Kinetica II, performansta ihtiyaç duyulan desteği sağlarken cesur ve enerjik tasarımıyla da sokak modasına renk katıyor.  

İnovasyon, tasarım ve işlevsellik bir arada

Zig Kinetica II serisi; inovasyon, tasarım ve işlevselliği bir araya getiren ZigTech performans teknolojisi kulanılarak geliştirildi. Üç parçalı absorpsiyon sitemiyle çevrelenen ikonik zikzak orta taban, Zig Kinetica II’ye işlevsellik kazandırdı. Zig Kinetica II, üstün yastıklama teknolojisine sahip Floatride tabanı, Zig Enerji Bantları ve Zig Enerji kabuğuyla kinetik enerjiyi ayakkabının tabanına geri döndürmek üzere tasarlandı. 

Tasarım sınırlarını zorlayan ayakkabılar

Zig Kinetica II, 3 farklı tasarımla geliyor

Zig Kinetica II serisinin ilk ürünü Digi Scape, fütüristik tasarımıyla öne çıkıyor. Geniş bir renk skalasına sahip olan Digi Scape, unisex ürün gruplarında siyah ve turuncu, kadın modellerinde ise siyah,pembe ve mor renk seçeneğiyle tükeyiciye sunuluyor. 

Zig Kinetica II serisinin bir diğer ürünü olan ve benzersiz bir estetiğe sahip ARS, soyut grafik uygulamalar, tonal gri ve beyaz tasarımda yeşil kenarlıklarla göz alıcı bir görünümde karşımıza çıkıyor. 

Serinin son ürünü Digi Warp ise dijital dünyadan alınan ilhamın izlerini taşıyor. Temiz beyaz orta taban üzerine oturan soğuk gri üst kısım ve baştan aşağı kullanılan yeşil kenarlıklarla enerjik bir duruş sergiliyor. 

Tasarım sınırlarını zorlayan ayakkabılar


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi