Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sahilde ve Teknede Keyifli Anlar

Devrim yaratan teknolojileri ile stil sahibi tasarımları birleştiren Columbia’nın, teknede ve sahilde geçireceğiniz her anı daha keyifli hal...

Sahilde ve Teknede Keyifli Anlar

Devrim yaratan teknolojileri ile stil sahibi tasarımları birleştiren Columbia’nın, teknede ve sahilde geçireceğiniz her anı daha keyifli hale getirecek PFG Koleksiyonu ile tanışın!

Denizde ve doğa yürüyüşlerinizde yüksek konfor sağlayan PFG Koleksiyonu, yaz aktivitelerinizde sahilin ve güneşin tadını çıkarırken maksimum koruma sağlıyor ve keyifli anlarınıza eşlik ediyor.

Denizde keyifli aktivitelerde konfor sağlayan LOW DRAG™ PFG ayakkabılar Omni-Grip™ teknolojisi ile ıslak zeminlerde bile sağlam tutuş sağlıyor. Techlite™ teknolojisi ise orta tabandaki hafif yastıklaması, gelişmiş darbe emilimi ve yüksek enerji dönüşü özelliği ile daha konforlu ve dengeli adımlar atmanıza yardımcı oluyor.   Blood'n Guts™ teknolojisi ile su ve lekelere karşı üstün korumayı buluşturan LOW DRAG™ PFG ayakkabılar, hızlı kuruma özelliği ile sahil kenarında veya teknede geçirilen vakitleri daha keyifli hale getiriyor. 

Sahilde ve Teknede Keyifli Anlar

Bakteri üretimini engelleyen antimikrobiyal koruma sağlayan Tamiami™ II gömleğin özellikleri saymakla bitmiyor. Omni-Wick™ teknolojisi ile yırtılmaz kumaş özelliği sunan bu gömlek Omni-Shade™ teknolojisi ile 40 faktör güneş koruması sağlıyor ve havalandırma özelliği, katlanarak kısalabilir kollar ve olta çubuğu tutucu özellikleri ile tekne aktivitelerinizde konforunuzu arttırıyor. Fonksiyonel detayları ile hem günlük kullanımda hem de denizdeki aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız Tamiami™ II gömlek ile koruma ve konfor bir arada.

Tamiami™ Short, 50 faktörlü güneş korumasına, su ve leke itme özelliğine sahip kumaşı sayesinde maksimum koruma ve konfor sağlıyor. Şık tarzını, üstün teknolojiler ile birleştiren bu şort, balık tutmayla geçen bir günün akşamında da rahatlıkla giyilebilir. Yan ve arka cepleri sayesinde eşyalarınızı yanınızda güvenle taşıyabilirsiniz. 

Columbia, teknede, denizde veya sahilde hayatın her alanında macera tutkunlarını güvenle koruyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi