Vakko erkek koleksiyonu ruhun panoramasını çiziyor - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Vakko erkek koleksiyonu ruhun panoramasını çiziyor

15 Ekim 2021 Cuma
Vakko erkek koleksiyonu ruhun panoramasını çiziyor
Vakko, Sonbahar-Kış 2022 Erkek Koleksiyonu ile stil sahibi detayları yeni bir bakış açısı ile yorumluyor. Koleksiyondaki çizgi, kesim ve doku detayları zamansız bir yolculuğa davet ediyor.

Yeni sezonda güçlü tasarımlar sunan koleksiyon ile fitilli kadife pantolondan smokin takımlara, çizgili gömleklerden ceketlere kadar tasarımlarında detayların yükselişini vurguluyor. Tasarımlar; renk, desen ve kumaş seçimleriyle Vakko modasının çaba sarf etmeden kazanılan şıklık anlayışını sürdürmeye devam ediyor. Erkek modasının değişmez stil kodları gömlek, kravat, ceket, ayakkabı, palto her ne kadar koleksiyonda klasik anlayışla bulunsa da her bir detayın yenilenmiş formları öne çıkıyor. Her dönemde etkisini hissettiren konfor anlayışı, bu sezon daha da kuvvetlenerek sweat, pantolon, mont, sneaker ürünleriyle ön plana çıkıyor. Uzun kış dönemi için Vakko erkeği konforu stille buluşturuyor.

Çizgilerin Egemenliği

İş hayatının vazgeçilmez parçası business takımlara yeni bir yorum katan cesur çizgiler gömlekten kravata, kravattan yaka mendiline kadar pek çok farklı formda karşımıza çıkıyor. Natürel renklerin hâkim olduğu doğrusal çizgilerin yanı sıra koleksiyonun dikkat çeken diğer parçaları ise kruvaze blazerlar. Jean’ler ve ekru renk fitilli kadife pantolonları tamamlayan kruvaze blazerlar ikonik bir görünüm sunuyor.

Mavi ve Beyazın Uyumu

Sezonun trendleri Vakko şıklığıyla yorumlanarak yeni koleksiyondaki yerini alıyor. Sonbahar-Kış 2022 sezonunda öne çıkan mavi tonları tasarımlardaki egemenliğini ortaya koyuyor. Yenilik anlayışı her sezon olduğu gibi bu sezon da renklere yansıyor. Flannel gri, lapis lacivert ve kahverenginin en göz alıcı halleri, turuncu ve tarçın rengiyle Vakko şıklığını pekiştiriyor. Son iki sezondur hakimiyetini sürdüren beyaz, ekru ile takımlanarak, ceket, pantolon, sneaker gibi detayların tümünde ön plana çıkıyor.   

Yeni sezonu canlı bir şehir stili ile karşılayan Vakko Sonbahar-Kış 2022 Erkek Koleksiyonu tüm Vakko mağazalarında ve Vakko online shop’ta.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız