Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Prada, “Yeni Kaplan Yılı” için eylem kampanyası başlattı

İtalyan lüks markası Prada, Çin Yeni Kaplan Yılı’nı kutlamak ve kedigiller ailesinin en büyük hayvanı ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı ka...

Prada, “Yeni Kaplan Yılı” için eylem kampanyası başlattı


İtalyan lüks markası Prada, Çin Yeni Kaplan Yılı’nı kutlamak ve kedigiller ailesinin en büyük hayvanı ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan kaplanların korunması konusunda farkındalık yaratmak için “Kaplan Yılında Eylem” kampanyası başlattı. Kampanyanın bir parçası olarak Prada’nın logosu güçlü bir kaplan yüzüne dönüştürüldü.

Kampanya, 30 yaşın altındaki sanatçıları; resimler, tasarımlar ve heykeller aracılığıyla kaplan hakkında kendi yorumlarını yaratmaya davet etti. Başvuru sahiplerinin eserleri, sanatçılar Liu Ye, Lu Yang ve Goshka Macuga'dan oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek. Finalistlerin çalışmaları, 2022 yılı boyunca kampanya boyunca kullanılacak.

Kampanyaya Çinli aktör Li Yifeng ve aktris Chun Xia katıldı. Prada ayrıca China Green Foundation’ın “Walking with Tiger and Leopard” programına bağış yaparak nesli tükenmekte olan Amur kaplanının korunmasına da katkıda bulunacak. 

Program, kaplanların insanlarla uyum içinde yaşamasını sağlayacak bir “Büyük Kediler Cenneti” yaratmak için çevre eğitimi yoluyla kaplan ve leopar koruma bilincini artırmak için yüksek teknoloji izleme yöntemleriyle yaban hayatı ve biyolojik çeşitlilik bilgilerini halkla paylaşıyor. 
 

Çin Uluslararası Radyosu

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe