Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Özlem Süer’in romantik gelinlikleriyle Boğaz’ın ihtişamlı gelinleri

Four Seasons Hotel Bosphorus ve ünlü tasarımcı Özlem Süer, bir araya geldikleri ÖZLEM SÜER WHITE X FSBOSPHORUS projesinde bir düğünün en zar...

Özlem Süer’in romantik gelinlikleriyle Boğaz’ın ihtişamlı gelinleri
Four Seasons Hotel Bosphorus ve ünlü tasarımcı Özlem Süer, bir araya geldikleri ÖZLEM SÜER WHITE X FSBOSPHORUS projesinde bir düğünün en zarif detaylarını gözler önüne seriyor.

Bosphorus Balo Salonunda, 25 Şubat’ta gerçekleşecek bu özel buluşma, romantik düğünlerin arkasındaki özenli hazırlıkların her aşamasını, gelin ve damat adaylarına, ailelere ve moda severlere sunarak yaratıcı fikirler veriyor. İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarasına sahip konumuyla düğünlerin ve davetlerin çekici mekânı Four Seasons Hotel Bosphorus, Özlem Süer’in hazırladığı romantik gelinlikleriyle Boğaz’ın ihtişamlı gelinlerini buluşturuyor. 

Four Seasons Hotel Bosphorus ve avant-garde, neo-romantik gelinlik tasarımlarıyla dikkat çeken ünlü tasarımcı Özlem Süer iş birliği ile gerçekleştirilen ÖZLEMSÜERWHITE X FSBOSPHORUS gelin ve damat adaylarına bir düğünün incelikli detaylarını farklı bir yaklaşımla aktarıyor. 

Boğaz’ın mavi sularına bakan terası ve özel dekorasyonu ile düşsel bir atmosfere dönüşen Bosphorus Balo Salonunda, 25 Şubat Cuma günü gerçekleşecek etkinlikte, Executive Chef Görkem Özkan ve yetenekli ekibi tarafından özenle hazırlanan özel ikramlar, muhteşem lezzetleri ve canlı müzik eşliğinde konuklarla buluşuyor. 

Özlem Süer tarafından özel olarak hazırlanan White Koleksiyonu, romantik detaylarıyla dikkat çeken 40 gelinliği ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Aralarında sürpriz isimlerin de bulunduğu 30 model tarafından yenilikçi bir yaklaşımla sergilenecek olan büyüleyici Özlem Süer 2022 Koleksiyonu beyazdan ekruya renkleriyle saflığın şiirsel etkisini taşıyor.

Proje Koordinatörlüğü Ümit Temurçin tarafından yürütülen, Türkiye’de ilk kez uygulanan bir konseptle adeta bir sahne arkası kurgusuyla hazırlanan etkinlik, zarif bir düğünün arka planındaki tüm detayları ve özenle tasarlanan hazırlıkları ziyaretçilerle buluşturuyor. 

Hafızalarda iz bırakan bir düğünün en önemli detayları arasında yer alan mekân, gelinlik, saç ve makyaj, ikram, dekorasyon, mücevher, müzik gibi detaylar ziyaretçilerin kendilerini içinde buldukları yaratıcı bir kurgu ile sunulurken konuklar baştan çıkarıcı bir deneyimle buluşuyor. 

Özlem Süer’in romantik gelinlikleriyle Boğaz’ın ihtişamlı gelinleri


Anılardan silinmeyecek güzellikte, zarif nikah davetlerine ev sahipliği yapan Four Seasons Hotel Bosphorus, yeni evlenecek çiftlerin hayallerindeki töreni güvenli ve şık bir atmosferde sunmayı vadediyor.  

Defile öncesinde Four Seasons Hotel Bosphorus’un eşsiz boğaz manzarası ve kral dairesinde heyecan yaratacak bir fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Fotoğraf sanatçısı Şenol Altun tarafından gerçekleştirilen çekimler, organizasyon sırasında Wedding Society tarafından hazırlanacak özel bir albüm ile konuklara sunulacak. Çekimde Flash Model ajansının uluslararası modellerine styling dokunuşları Mert Yemenicioğlu üstlenirken, saçları Sabit Akkaya, makyaj dokunuşlarını ise Altier Academy gerçekleştirdi. Özlem Süer’in White koleksiyonundan gelinliklere Atasay’ın çok özel pırlanta tasarımları eşlik etti. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe