Page Nav

HIDE
GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yeni nesil gelinler için modern ve özgün bir koleksiyon

Geleneksel gelinlik anlayışından uzak, özgün ve modern görünümler yaratma misyonuyla yola çıkan Project.Bridal, 2022 koleksiyonu “A Second t...

Yeni nesil gelinler için modern ve özgün bir koleksiyon


Geleneksel gelinlik anlayışından uzak, özgün ve modern görünümler yaratma misyonuyla yola çıkan Project.Bridal, 2022 koleksiyonu “A Second to Midnight” ile marka felsefesini oluşturan çağdaş tasarım anlayışını bir üst noktaya taşıyor.

Sevgi, neşe ve mutlulukla dolu yeni bir hayata geçişten önceki saniyelere adanmış ‘’ A Second to Midnight’’ koleksiyonu, ilhamını gece yarısının büyülü ve gizem dolu anlarından alıyor. Klasik gelinlik anlayışının ötesinde çağdaş bir estetik sunan ‘’ A Second to Midnight’’ saniyelerle sembolize edilen sonsuz bir aşka adanmış bir koleksiyon.

Yeni nesil gelinler için modern ve özgün bir koleksiyon


Çabasız şıklığı, yalın bir stil anlayışıyla sunan ve rahatlık hissiyatı göz önünde bulundurularak tasarlanan ‘’ A Second to Midnight’’ koleksiyonu avangart gelinler için güçlü ve gösterişli formlar, sade ama akılda kalıcı parçalar, çarpıcı ve cesur görünümler sunuyor. Koleksiyonda gelinliklerin yanı sıra nikah ya da ufak kutlamalar için mini ve midi elbiseler, farklı seremoniler için değişik stillerde kombinlenebilen parçalar yer alıyor.

Tasarım referansını sokak stilinden alan ve günlük parçaları gelinlik görünümüyle birleştirerek yeniden yorumlayan Project.Bridal, farklı tasarım yaklaşımıyla gelinlikten çok, onu giyen kişinin önemini vurgulamayı amaçlıyor.

Koleksiyonda Project.Bridal’ın imzası haline gelmiş saten slip elbiseler, cepli ve yırtmaçlı modeller 2022 yorumlarıyla yer alırken; ipek sweatshirt ve bluzlar, cigarette pantolonlar, vücuda oturmayan hacimli silüetler koleksiyonun maskülen tarafını oluşturuyor. Dramatik ve göz alıcı dekolteler, narin el işlemeleriyle süslenmiş modeller, zarif üç boyutlu danteller, uçuşan şifon parçalar ise romantizme göz kırpıyor.

Yeni nesil gelinler için modern ve özgün bir koleksiyon


Geçtiğimiz sene itibariyle globalleşmeyi merkezine alan Project.Bridal’ın tasarımları, İstanbul Emirgan’daki stüdyosunun haricinde A.B.D, Almanya, Avustralya, İngiltere ve İrlanda’da çeşitli satış noktaları aracılığıyla geleneksellikten uzak tasarımlarla gelin olmak isteyen özgür ruhlu kadınlarla buluşuyor.

Project.Bridal’ın İstanbul Emirgan’da yer alan stüdyosunda aynı zamanda kişiye özel tasarım hizmeti de mevcut.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe