Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Mevsimle ahenk içinde doğallık ve rahatlık ön planda

Kalitesi ve özgünlüğüyle her sezon fark yaratan Aker, 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’yla modaseverleri düşsel bir Cape Town yolculuğuna dav...

Mevsimle ahenk içinde doğallık ve rahatlık ön planda
Kalitesi ve özgünlüğüyle her sezon fark yaratan Aker, 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’yla modaseverleri düşsel bir Cape Town yolculuğuna davet ediyor. 

“Düşle Hayatı” mottosuyla, kadınları yeni sezonda düşlediği tasarımlarla buluşturan Aker’in yeni koleksiyonunda, mevsimle ahenk içindeki pastel tonlar, doğallık ve rahatlık ön planda.

Türkiye’nin öncü kadın giyim markası Aker, trendleri yeniden yorumlayarak rahatlık ve doğallığı ön planda tuttuğu 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nda kadınları adeta eşsiz bir stil yolculuğuna çıkarıyor. “Düşle Hayatı” mottosuyla, kadınları yeni sezonda düşlediği tasarımlarla buluşturan Aker’in yeni koleksiyonunda, mevsimle ahenk içindeki pastel tonlar başrolde. Koleksiyondaki ketenler, pamuklar ve doğal kumaşlar ise gündüzden geceye sürecek anlara eşlik ediyor.

Mevsimle ahenk içinde doğallık ve rahatlık ön planda


2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nun çekimlerini Cape Town’da gerçekleştiren Aker, bu sezon kadınları düşlerindeki zarafet ve şıklıkla bir araya getiriyor. İlham verici detayların öne çıktığı modeller, her tarza uyum sağlayarak estetik bir görünüm yaratıyor.  

Doğal, organik ve sürdürülebilir…

Sürdürülebilirlik ilkesiyle geleceğe yatırım yapan Aker, eşsiz tasarımlarını en doğal kumaşlarla buluşturarak modern dokunuşlarda bulunuyor. Koleksiyona organik kumaşlarla üretilen ve uzun kullanım ömrüyle de fark yaratan parçalar damgasını vuruyor.

Mevsimle ahenk içinde doğallık ve rahatlık ön planda


COOL-EX Teknolojisi ilk defa ve sadece Aker’de.

Koleksiyonda yer alan “Yaz Serinliği” ve bir Aker klasiği olan “Taşlanmış İpek” serisi eşarplar, mevsimin önde gelen renk tonlarıyla bir araya geliyor. “Yaz Serinliği” serisinde, bir eşarpta ilk kez kullanılan COOL-EX teknolojisi dikkat çekiyor. Bu eşarplar, %70 pamuk + %30 ipek içeriği ile her koşulda 2-3 derece serin tutma özelliğine sahip. COOL- EX’in özel bitki özlerinden elde ettiği içeriğinin sağladığı serinlik, adeta teknolojiyle modanın zarif bir buluşması niteliğinde.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi