Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Doğadan ilham alan tasarımlar hayat buluyor

Şehrin kalabalığından uzak, doğadan ilham alan tasarımlar Gizia İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda hayat buluyor. Gizia, İlkbahar-Yaz 2022 sezonun...

Doğadan ilham alan tasarımlar hayat buluyor


Şehrin kalabalığından uzak, doğadan ilham alan tasarımlar Gizia İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda hayat buluyor.

Gizia, İlkbahar-Yaz 2022 sezonunda eşsiz tasarımları, çarpıcı detaylarla birleştirerek göz alıcı bir koleksiyona imza atıyor. 

Baharın gelişi ile uyanan doğadan alınan ilham, Gizia tasarımlarına yansıyor. Soft dokuların yer aldığı, organze ve koton kumaşlarla hazırlanan formlu ve hacimli tasarımlar, renk paletinden kırık beyazlar ve kum bejleri tonlarıyla birleşiyor. Danteller ve işlemeler tasarımlara zenginlik katarken, konfor yine ön planda tutuluyor.

Doğadan ilham alan tasarımlar hayat buluyor


Yaz aylarının gelmesiyle hissedilen enerji, Gizia yeni sezon tasarımlarının renklerinde de hissediliyor. Yeşilin tonları, kırmızının canlılığı, oranjın yanık tonları, pembenin ve sarılar, hafif ve keten dokulu kumaşlarla birleşiyor. Floral desenler ve etnik dokular aynı zamanda yaz akşamlarını da renklendirecek farklı seçenekler sunuyor.

Denim koleksiyonunda ise renkler ve yıkama efektleri yer alırken, denim kumaşı koton kumaşlarla bir arada kullanarak baskı, işleme ve nakış detaylarıyla dinamik ve modern bir silüet yaratılıyor. Koleksiyonda yer alan formlu crop ceketler, geniş paça pantalonlar, uzun elbise, denim croptoplar, poplin gömlek ve bluzlar kombin çeşitliliğini arttırıyor.

Doğadan ilham alan tasarımlar hayat buluyor


Gizia İlkbahar-Yaz koleksiyonunun tamamında kumaşlar doğal içeriklerden oluşuyor.  Yaz aylarında serin tutan, cildin nefes almasını sağlayan dokular, doğal pamuk ve ketenlerle ipek tuşeli şifonlar yer alıyor. Dantellerin yoğunlukta yer aldığı koleksiyonda, aksesuar detayları tasarımlara çarpıcı dokunuşu yapıyor.  

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi