Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri nelerdir?

Yüz Gençleşmesinde Vshape:   VShape, en iyi cerrahi olmayan yüz onarım teknikleri nden biri olarak kabul edilmektedir. VShape, cildin derin ...

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?


Yüz Gençleşmesinde Vshape: 

VShape, en iyi cerrahi olmayan yüz onarım tekniklerinden biri olarak kabul edilmektedir. VShape, cildin derin katmanlarındaki kolajen liflerini ısıtarak cildi önemli ölçüde gerebilir ve sıkıştırabilir, elastikiyet kaybına direnebilir ve destekleyici dokuların iyileşme sürecine yol açabilir. Etkili sonuçlar elde etmek için tedaviye 4 seans 20 dakika ile başlanması tavsiye edilir.
 
İple yüz germe: 

Orta ve şiddetli yüz sarkması cerrahi tedavi gerektirir Hafif prolapsusu olan veya ameliyat olmak istemeyen hastalar için iplik yeniden şekillendirme iyi bir tedavi seçeneğidir. İnsan vücudu ile tamamen uyumlu olan iplik, uygulanan dokuda çözülebilir, gevşetici etkisi vardır, gevşek dokuyu giderir ve aynı zamanda kollajen üretimini arttırır, cilt altı dokuyu yenileyici etkiye sahiptir ve canlılık sağlar, dolgunluk ve gençlik. cilt. Lokal anestezi altında ortalama 30-45 dakikalık bir uygulamanın ardından hasta hemen iş ve sosyal hayatına dönebilir. Bu uygulamanın etkisi ortalama 2 yıl sürmektedir; Botoks ve Dolgu gibi diğer estetik uygulamalar kullanılarak yapılabilir.

Ameliyatsız likid (sıvı) yüz germe tedavisi: 

Ameliyatsız estetik uygulamalarda sıkılaştırma ve yaşlanmayı geciktirme etkisi en yüksek olan tedavilerden biridir. Hyaluronik asit içeren kişisel dolgu maddelerini bir kerede tüm yüze uygulayın. Yanaklar ve yanaklar şakak, çene ve çene çizgisi, göz altı, nazolabial kıvrımlar, kuklalar, burun ve dudaklar ve diğer ince detaylar gibi yüz hatlarının netleştirilmesinin temeli ve temelidir.Tüm yüz bütünsel bir yöntemle tasarlanmıştır. Yüz çok detaylı ve tecrübe gerektirir Yeniden planlanmış dolgu uygulaması. Yüzünüzdeki yorgunluk, sarkma, üzüntü ve öfkeden kurtulmak ve daha ince, daha genç, çekici ve hoş bir yüzünüz olmasını istiyorsanız bu uygulama sizin için en uygun uygulamalardan biridir.

Yüz mezoterapisi (mezolifting): 

Yüz Mezoterapisi, yüze uyguladığımız anti-aging (gençleştirme) tedavilerinden biridir. Cildin orta tabakasına hyaluronik asit, vitamin ve mineral içeren bir kokteyl enjekte ederek cildi besleyerek cildin nem ve nem tutma kapasitesini artırabilir. Kişisel ihtiyaçlara göre 2-3 haftada bir toplam 4-6 kür tedavi yapılır. Tedavi tamamlandıktan sonra parlak bir cilt elde edilebilir, kuru cilt yüksek derecede nemlendirilebilir, cilt sarkmaları azaltılabilir, uzun süreli kaldırma etkisi sağlanabilir, cilt bariyeri güçlendirilebilir, ince çizgiler ve düzensiz renkler azaltılabilir.

Leke tedavisinde son yenilikler: 

Güneş lekeleri, hamilelik ve doğum sonrası lekeler, yaşlılık lekeleri en fazla alın, burun ve yanaklarda ortaya çıkmaktadır. Yerinde tedavi; son yıllarda en çok tercih edilen tedavi yöntemi Cosmelan ve Dermamelan adı verilen enzimatik soyma işlevine sahip zehirli filmdir. Ciltte kimyasal soyma gibi bariz bir soyma işlemine gerek kalmadan lekelerin oluşumuna yol açan biyolojik mekanizmaları engelleyerek çalışırlar. Maske klinikte tek bir tedavi şekli olarak kullanılır ve ortalama 10-12 saat yüz üzerinde kalabilir. Maskeyi uyguladıktan sonra boyama için özel evde bakım ürünleri kullanılacaktır. Genellikle 2-4 hafta içinde tedavinin etkisini görmeye başlasanız da, birkaç ay sonra lekesiz, taze ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz. Genetik ve çevresel faktörler veya yaşlanma nedeniyle cilt kusurları olan herhangi bir hastanın kabul edilmesine gerek yoktur. Birçok cilt gençleştirme uygulaması yeni teknoloji ve en son ekipmanlar yardımıyla güvenle gerçekleştirilebilmesine rağmen bu tedavilerden elde edilen başarı oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle hala cilt gençleştirme uygulamalarına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız muayene için doktorunuza danışabilir ve size uygun cilt gençleştirme uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Uygun tedavi planını belirledikten sonra hemen uygulamaya başlayabilir ve kısa sürede hayalinizdeki cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi