Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Amerikan sokak giyimi kültüründen ilham alıyor

Sonbahar 2022 Tommy Jeans koleksiyonu East Coast Prep, bu sezonun kreatif destinasyonu olan Brooklyn’den ve hareketli sanat ve gençlik kültü...

Amerikan sokak giyimi kültüründen ilham alıyor

Sonbahar 2022 Tommy Jeans koleksiyonu East Coast Prep, bu sezonun kreatif destinasyonu olan Brooklyn’den ve hareketli sanat ve gençlik kültüründen ilham alıyor. 

Klasik prep kodlarını modern bir objektiften bakarak yıkan koleksiyon yeni bir sokak giyimi anlayışı getiriyor. Her iki cinsiyet için oversize ve bol siluetler görülürken kadınlara crop kesimli stiller de sunuluyor. Rugby T-shirt, harfli ceket, chino pantolon ve ince çizgili gömlek gibi her dönemin ikonik stillerini yeniden tanımlamaya devam ederken modern Amerikan tarzının anlamını da sezon için güncelliyoruz. 

Amerikan sokak giyimi kültüründen ilham alıyor

Marka renklerimiz kırmızı, beyaz ve lacivert ile açtığımız koleksiyona nötr tonlar, pop renkler ve beklenmedik siyah dokunuşlar ekliyoruz. Blok renk uygulamalarının yeni yolları olarak damalı desen ve monokrom stiller prep yaklaşımımızı ileriye taşıyor. 

Sonbahar sezonunun kahraman ürünü Alaska şişme ceket de bu koleksiyonda öne çıkıyor. 100% geri dönüştürülmüş denim ve hemp denim inovasyonlarımızla denimde sürdürülebilirliği ilerletmeye devam ediyoruz. Bu sezon özgün Amerikan sokak giyimini daha da geliştirmeye odaklanıyoruz. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi