Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Modaseverleri eğlenceli bir partiye davet ediyor

Academi Kadın Sonbahar / Kış 2022 Koleksiyonu, bu sezon tüm ışıltısıyla modaseverleri eğlenceli bir partiye davet ediyor.  Duvar grafitileri...

Modaseverleri eğlenceli bir partiye davet ediyor

Academi Kadın Sonbahar / Kış 2022 Koleksiyonu, bu sezon tüm ışıltısıyla modaseverleri eğlenceli bir partiye davet ediyor. 

Duvar grafitileri 90’ların “Rave” kültürünü koleksiyona taşırken, ışıltılı detaylar ve bralet’ler geceye eşlik ediyor. Sezonun ana teması “Secret Clubbing”, gecenin karanlığı ve sokağın kırmızı ışıklarındaki kargaşayı renklerinde hissettiriyor. Keskin formlar, fermuar detayları ve piercing detaylı zincirler pırıltıları ile tasarımlarla buluşuyor.

Dantel kullanımına yepyeni bir soluk getiren bralet’ler, saten detaylar ve bağlama teknikleriyle hem günlük giyim, hem de ansızın beliren partiler için ideal seçenekler sunuyor. Koleksiyonun konser tişörtleri ise işleme detaylarla zenginleşiyor. 

Modaseverleri eğlenceli bir partiye davet ediyor


Camel ve hâkî renklerin hâkim olduğu “Hafta sonu” temasında, ışıltı yerini yeni A monogram desenlere ve triko takımlara bırakıyor. Aktif giyimi spor salonundan günlük hayata taşıyan aktif grubunda, Academia logo anlatımlı lastik detayı jersey ile birleşiyor.

Çarpıcı renk ve siluetlerin birliktelikleri, yazın enerjisini koleksiyona taşırken büzgülü bağlama detayları asimetrik kalıplarla tamamlanıyor. 90’ların minimal anlatımlarını dolaplara taşıyan yeni formlardaki elbiseler, renkli ekoseler ve yeni küçük çiçek desenler öne çıkıyor.  

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi