Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

'Hedeflerine giden yolda mücadeleden asla vazgeçme'

Dünyada performans hareketi olarak kabul gören, profesyonel sporcular tarafından tercih edilen ve hayatın temposuna en iyi şekilde ayak uydu...

'Hedeflerine giden yolda mücadeleden asla vazgeçme'

Dünyada performans hareketi olarak kabul gören, profesyonel sporcular tarafından tercih edilen ve hayatın temposuna en iyi şekilde ayak uyduran sporseverlerin vazgeçilmezi olmaya aday olan TightClub, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

15 yıl boyunca Türkiye’nin büyük reklam ajanslarında sanat yönetmenliği ve kreatif direktörlük yapan Özgül Dalkılıç’ın bir kadın girişimci olarak kendi spor markasını yaratma azmi ile kurulan TightClub,bugün Avrupa’nın dört bir yanında tercih edilen bir marka. Sadece bir spor giyim markası olarak değil, bir performans hareketi olarak kurgulanan marka; her sporcunun hatta her bireyin hayattaki hedeflerine ulaşmak için kolektif güce ihtiyacı olması bilinciyle oluşturulmuş. 

'Hedeflerine giden yolda mücadeleden asla vazgeçme'


2017 yılında kurulan TightClub bugün; İngiltere, Avusturya, İtalya, Almanya ve Lübnan’a ihracat yapıyor. Bugüne kadar 25.000 kullanıcıya ulaşan marka, 150.000’den fazla ürün satışıyla da hedeflediği rakamları yakalamış durumda. Online satış mağazasıyla kullanıcılarına hizmet veren TightClub, bunun yanında Türkiye ve İngiltere’deki pop-up store’lar, mağazalar ve farklı satış noktalarından kullanıcılarına ulaşıyor. 

YALNIZCA BİR SPOR MARKASI DEĞİL, AYNI ZAMANDA BİR HAREKET...

Performans giyim markası TightClub, yalnızca ürün teknolojisi ve tasarımıyla değil, aynı zamanda başlattığı aktif yaşam hareketiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Her an her yerde, hayatın temposuna en iyi şekilde ayak uydurmak, mücadeleye en iyi performansıyla katılmak isteyenlerin arayışına cevap veren 

'Hedeflerine giden yolda mücadeleden asla vazgeçme'

TightClub: “Hedeflerine giden yolda mücadeleden asla vazgeçme. Sıkı dur!” mottosuyla kullanıcılarını aktif yaşama teşvik ediyor. Bu mesajı pekiştirmek için “Go, Go, Go”söyleminin baş harfi “G”yi tasarımlarında kullanan marka, mottosuyla aktif yaşayan ya da aktif yaşamak isteyen herkesin motivasyonunu güçlendirmeyi hedefliyor.

ACTIVEWEAR 2.0’LA TEKNOLOJİ SPOR KIYAFETLERİNİZE GELİYOR

ActiveWear 2.0, konvansiyonel bir aktif giyim markası olan TightClub’tan farklı olarak kumaşa entegre sensör teknolojisi ile kullanıcıların sağlık verilerini gözlemleyen ve gerektiğinde uyaran akıllı spor kıyafetleri ve uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’de eşi benzeri olmayanActiveWear 2.0’ın en önemli özelliklerinden biri de havadaki karbonu temizlemesi... Yeni nesil için performansı arttıracak, karbon ayak izini düşürme bilincini oluşturacak, sürdürülebilir ve inovatif spor giyim markası olarak tasarlanan marka; güneş enerjisini elektik enerjisine dönüştürebilen, kalp atış hızı ya da kandaki oksijen miktarı gibi verileri ölçümleyip sürdürülebilir kumaş teknolojisi ve akıllı sensör entegrasyonuyla kişinin fiziksel hareketlerini anlamlı sağlık verisi haline dönüştüren teknolojilerle donatılıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi