Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

'Viva Magenta' Dagi'nin modern modelleriyle buluştu

Pantone Renk Endüstrisi tarafından 2023’ün rengi olarak belirlenen “Viva Magenta” zamansız şıklığın adresi Dagi’nin eşsiz modelleriyle bu yı...

'Viva Magenta' Dagi'nin modern modelleriyle buluştu

Pantone Renk Endüstrisi tarafından 2023’ün rengi olarak belirlenen “Viva Magenta” zamansız şıklığın adresi Dagi’nin eşsiz modelleriyle bu yıl da enerjik ve modern stil sahiplerinin tercihi oluyor. 

Pantone’nin “alışılmadık bir zaman için alışılmadık bir renk” olarak tanımladığı Viva Magenta, kırmızı ailesinden geliyor ve dünyanın bildiği en güçlü ve parlak doğal boyalardan biri olan koşinil böceği kırmızısından ilham alıyor. Kaliteyi şıklıkla birleştirerek trendlere yön veren Dagi, Viva Magenta renginin farklı tonlarının kullanıldığı tasarımlarıyla moda tutkunlarının tercihi oluyor.

'Viva Magenta' Dagi'nin modern modelleriyle buluştu

Açık tonlardaki Viva Magenta renginin canlı renklerle kombinlendiği sabalık ve pijama takımları enerjik bir duruş sergiliyor. Kimono tarzı kesimlere sahip Dagi sabahlıklar aynı zamanda sokak modasında da kombinlerin vazgeçilmezi oluyor. Viva Magenta’nın en büyüleyici hali ise Dagi’nin dantel bodysuit tasarımlarında hayat bularak enerjik ve modern kadınlar tarafından tercih ediliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi