Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yeni neslin yeteneklerine ilham vermeyi amaçlıyor

adidas Originals’ın özgün ruhu “Club Originals” kampanyasıyla kutlanıyor  50 yılı aşkın mirası ve özgün kültürüyle öne çıkan adidas Original...

Yeni neslin yeteneklerine ilham vermeyi amaçlıyor

adidas Originals’ın özgün ruhu “Club Originals” kampanyasıyla kutlanıyor 

50 yılı aşkın mirası ve özgün kültürüyle öne çıkan adidas Originals, yeni kampanyası Club Originals ile keşfedilmeyene ulaşmayı ve yeni neslin yeteneklerine ilham vermeyi amaçlıyor.

Alanında fark yaratan, sıra dışı, cesur ve genç isimleri buluşturan Club Originals, 50 yılı aşkın süredir sokak stilinde trendleri belirleyen adidas Originals mirasına saygı duruşunda bulunuyor. Sanat, müzik, stil gibi farklı alanlardan ilham olan isimleri bir araya getiren kampanyada, markanın ikonikleşen modelleri Superstar, Gazelle, Rivalry, Forum ve Samba öne çıkıyor. Run DMC’nin stilinde imza parça haline gelen “Superstar”, 90’lı yılların indie ikonu Noel Gallagher’ı etkisi altına alan “Gazelle”, ünü basketbol sahalarından kaykay pistlerine uzanan “Rivalry”, 80’lerin basketbol stilini tanımlayan “Forum”, sahne şovu ve kostümleriyle ses getiren Freddie Mercury’nin favorilerinden “Samba”, Club Originals ile zamana meydan okumaya devam ediyor. adidas’ın nostaljik unsurlarına vurgu yapan kampanya çekimlerinde üç çizgi ve Trefoil logonun başrolde olduğu kıyafetler yer alıyor. 

Yeni neslin yeteneklerine ilham vermeyi amaçlıyor

adidas Originals köklü geçmişiyle özgün ruhlara ilham olmayı amaçlarken, kendi yolundan gitmek isteyen, yetenekli ve genç isimleri Club Originals’a davet ediyor. Sokak kültürünün vazgeçilmezlerini yeniden tanıtan kampanya Londra, Paris, Berlin, Madrid ve Milano başta olmak üzere tüm dünyada çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi