Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Vakkorama'nın Sonbahar- Kış Teması “Keep On Riding”

Vakkorama’dan Sonbahar- Kış Sezonunda “Keep On Riding” Temalı Dinamik ve Özgür Koleksiyon Vakkorama FW23/24 sezonunda hayatın renkli ritmind...

Vakkorama'nın Sonbahar- Kış Teması “Keep On Riding”

Vakkorama’dan Sonbahar- Kış Sezonunda “Keep On Riding” Temalı Dinamik ve Özgür Koleksiyon

Vakkorama FW23/24 sezonunda hayatın renkli ritminden ilham alarak, doğayı ve insanı buluşturuyor. Yeni sezonda Vakkorama, ‘biz’i tanımlayan konfor katan detaylarla özgün bir anlayışın modadaki temsilcisi olmaya devam ediyor.

Moda, sanat ve sporun buluşma noktası Vakkorama, batının renkli doğasından ilham alan ‘Keep on Riding’ temasıyla yeni sezonu karşılıyor. Her sezonunda birbirinden farklı tarzları bir araya getiren Vakkorama, yeni koleksiyonuyla da hayatı özgürce ve doyasıya yaşamaya teşvik ediyor. Renkli, eğlenceli ve özgün temasıyla Sonbahar-Kış dönemine giren Vakkorama, üç önemli tavsiye veriyor: Kendin ol, güçlü kal ve hayallerinden vazgeçmeden hedefine ulaşana kadar yola devam et.

Vakkorama'nın Sonbahar- Kış Teması “Keep On Riding”

Casual bir görünümün tüm konforunu sunan koleksiyon, fonksiyonellik yönü ağır basan, yaratıcı bir kolaj çalışması sunuyor. Turuncu, pembe, haki, kahve gibi renk ilhamını ahşabın en yalın halinin bulunduğu ‘woodshop’ odağından alan tema, bu tonları workwear’ın en güçlü temsilcisi haki ile birleştiriyor. Bol kesimler, kargo pantolonlar/eteklerin korse ile takımlamaları, paraşüt pantolonlar, straplez triko bir elbisenin ya da bluzun hem uzun kollu hem de askılı olarak giyme opsiyonu sağlaması gibi dönüştürülebilir tasarımlar kendine güvenen bir görünüm sunuyor. Kontrast, kapitone, renk blokları gibi detaylar ise Vakkorama’nın yeni koleksiyonunda öne çıkıyor. 
 
Kış çiçek desenleri, volan detayları, doğadan ve doğallıktan alınan ilham, romantizm hissiyatını yaşatan fuşya, bordo, lila, buz mavisi gibi renkler; sonbahar ve kışın mistik havasını yansıtıyor. Şifon, kadife, saç örgülü triko, shearling gibi kumaş detayları ise bu görünümleri tamamlıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi