Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Vintage esintili çiçekler ve pastel renk tonları

İkonik ve zamansız GAP klasikleri, LoveShackFancy’nin vintage esintili çiçekleri, feminen detaylı dantelleri ve pastel renk tonlarıyla buluş...

Vintage esintili çiçekler ve pastel renk tonları

İkonik ve zamansız GAP klasikleri, LoveShackFancy’nin vintage esintili çiçekleri, feminen detaylı dantelleri ve pastel renk tonlarıyla buluştu!

İkonik giyim markası GAP her yaşa hitap eden özel bir koleksiyon için LoveShackFancy ile iş birliği gerçekleştirdi. Özel kapsül koleksiyonda kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim ürünleri ile aksesuarlar yer alıyor. Koleksiyonda yer alan sınırlı sayıdaki ürünler, moda severlerin beğenisine sunuluyor.  

Tüm dünyada sevilen ikonik giyim markası GAP, özel kapsül koleksiyonunu moda severlerle buluşturuyor. LoveShackFancy iş birliğiyle sınırlı sayıda üretilen ve birden fazla kategoriden oluşan iddialı ve cesur kapsül koleksiyonda, kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim ürünleri ile aksesuarlar yer alıyor. 

Vintage esintili çiçekler ve pastel renk tonları

New York merkezli lifestyle markası LoveShackFancy iş birliğiyle hazırlanan koleksiyonda GAP’in ikonik stilleri, LoveShackFancy’nin vintage esintili çicek desenleri ve feminen görünümüyle bir araya geliyor. 

32 parçadan oluşan koleksiyon ikonik denim ve GAP’in herkes tarafından sevilen logo baskılı ürünlerine pastel tonlar ile yepyeni bir yorum getiriyor. GAP’in klasik stili, pastel tonlar ve çiçek desenleri ile romantik ve vintage bir görünüm kazanıyor. Sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyonda aynı zamanda kadın, erkek, çocuk ve bebekler için birbiriyle uyumlu stiller de yer alıyor. Bu şekilde aileler ‘takım’ olarak giyinebiliyor. Koleksiyondaki ürün kategorileri arasında herkesin stilini tamamlayacak jean’ler, etekler, elbiseler, pantolonlar, kapüşonlu swearshirt’ler, dış giyim ürünleri, gömlekler ve aksesuarlar yer alıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi