Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Natacha Ramsay-Levi ile ECCO’da adımlar artık daha cesur

Bu yıl 60. yılını kutlayan dünyaca ünlü ayakkabı ve deri markası ECCO, Fransız moda tasarımcısı Natacha Ramsay-Levi ile işbirliğine giderek ...

Natacha Ramsay-Levi ile ECCO’da adımlar artık daha cesur
Bu yıl 60. yılını kutlayan dünyaca ünlü ayakkabı ve deri markası ECCO, Fransız moda tasarımcısı Natacha Ramsay-Levi ile işbirliğine giderek kendisinin tasarım vizyonunu yansıtan yeni bir koleksiyona imza attı. Natacha Ramsay-Levi’nin baş harflerinden oluşan ve sanat ile teknoloji arasındaki sinerjinin organik bir ifadesi olan koleksiyon, Ekim ayında mağazalardaki yerini alacak.

Danimarkalı ayakkabı ve deri markası ECCO, 60. yılını yeni bir yaratıcı vizyonla, yeni bir döneme girerek kutladığını duyurdu. Her zaman markanın merkezinde yer alan yenilik, sorumluluk, önce insan yaklaşımı gibi değişmez değerleriyle yeniden canlanan, yeniden enerji kazanan ve yeni bir görünüme bürünen ECCO, koleksiyonlarını modern dünya için cesurca yeniden yorumlama ve güçlendirme kararı aldı. 

ECCO, bu yeni yaklaşımı doğrultusunda ünlü Fransız tasarımcı Natacha Ramsay-Levi ile de güçlerini birleştirdi. Yaratıcı ortak olarak ECCO tasarım ekibine katılan Ramsay-Levi, bu yeni rolde marka için yılda iki kez "NRL" kapsül koleksiyonlarını tasarlayacak.

ECCO ile yeniden çalışmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Natacha Ramsay-Levi "ECCO'da sevdiğim sessiz bir özgüven var. Kim olduklarını, ne yaptıklarını ve nasıl yaptıklarını iyi biliyorlar. Bu güvene, farkındalığa ve bilgiye sahip oldukları için risk alabiliyorlar. ECCO’da son derece otantik ve gerçek bir şey var; teknolojisinden kültürüne her şeyden çok etkileniyorum. NRL koleksiyonunun nasıl olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum!" diyor.

Natacha Ramsay-Levi ile ECCO’da adımlar artık daha cesur

ECCO tutkunlarının yeni koleksiyonu keşfetmesini heyecanla beklediğini dile getiren ECCO CEO’su Panos Mytaros ise işbirliği ile ilgili şu açıklamalarda bulundu “Natacha ile tekrar çalışmaktan mutluyum. ECCO'yu biliyor, bizi anlıyor, aile ruhunu hissediyor ve kadın sektörüne kendi benzersiz bakış açısını getiriyor. Ona tamamen güveniyorum”.

Ekim ayında mağazalardaki yerini alacak olan ilk NRL koleksiyonunda tek renkli topuklu mokasen, renk bloklu pompalar olarak yeniden yorumlanan Biom arazi ayakkabıları, her yerde giyilebilen yürüyüş botları ve daha fazlası dâhil olmak üzere 15 stil yer alıyor. Koleksiyon ayrıca sakız pembesi ve kiraz kırmızısı gibi göz kamaştırıcı parlak renkler ve kauçuk görünümlü deri detaylar içeriyor. Bir sonraki NRL koleksiyonu 2024'ün başlarında gelecek.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi