Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

DeFacto’dan kadınlara özel BPA içermeyen koleksiyon

‘Ulaşılabilir Moda’ anlayışıyla her yaşa ve tarza hitap eden DeFacto, BPA içermeyen koleksiyonu ile kadınların sağlığını korumasına yardımcı...

DeFacto’dan kadınlara özel BPA içermeyen koleksiyon

‘Ulaşılabilir Moda’ anlayışıyla her yaşa ve tarza hitap eden DeFacto, BPA içermeyen koleksiyonu ile kadınların sağlığını korumasına yardımcı olacak ürünler sunuyor. DeFacto’nun kadınlara özel ürettiği BPA içermeyen bra (sporcu sutyeni) koleksiyonu, Bisfenol A kimyasal bileşeniyle tetiklenebilecek kanser hücrelerine karşı yaşanan endişeleri azaltmayı hedefleyerek sağlıklı bir seçenek yaratıyor.

Türk hazır giyim ve moda sektörünün öncü markalarından olan DeFacto, sağlık uzmanları tarafından ter ile vücut tarafından emilerek kanser hücrelerini tetikleyebilen kimyasal bileşik olarak bilinen BPA’yı içermeyen yeni koleksiyonunu tanıttı. DeFacto’nun BPA’sız kadın bra (sporcu sutyeni) koleksiyonundaki ürünler, laboratuvar testlerine tabii tutularak ‘Bisfenol A (BPA) Free Sertifikası’ ile satışa sunuluyor. DeFacto, daha çok hareket ve terlemenin gerçekleştiği spor aktivitelerinde de kadınların hem konforunu hem de sağlığını düşünüyor.

Endişeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olacak BPA’sız ürünler

DeFacto, müşterilerinin sağlığını önemseyerek geliştirdiği BPA içermeyen bra koleksiyonu ile BPA bileşeninin kanser hücrelerini tetiklemesine karşı yaşanan endişeleri ortadan kaldırıyor. Marka, moda tutkunu müşterilerini hem BPA’sız hem de eşsiz tasarımlar ile buluşturuyor. DeFacto, kadınları iç rahatlığı ile deneyimleyebilecekleri koleksiyonu keşfetmeye davet ediyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi