Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Dünyaya iyi gelecek tasarımlar

Modern göçebelikten ilham alan Camper'ın Sonbahar/Kış 2023-24 sezonu, sizleri köklerinizden uzaklaşmaya çağırıyor. Yerleşmeyi reddeden, ...

Dünyaya iyi gelecek tasarımlar

Modern göçebelikten ilham alan Camper'ın Sonbahar/Kış 2023-24 sezonu, sizleri köklerinizden uzaklaşmaya çağırıyor. Yerleşmeyi reddeden, bunun yerine dünya çapında birden fazla yerde yaşamayı seçenlerin minimal, temel yaşam tarzına uyan koleksiyon, teknoloji etkileri, performans kıyafetleri, sade siluetler ve klasikler arasındaki kavşakları farklı bir dokunuşla bir araya getiriyor.

Koleksiyon retro-fütüristik estetiğe eğlenceli bir gönderme yapan şehre uygun stillerin, doğal dokuların ve maceracı hacimlerin bir karışımından oluşuyor. Gri, bej, ten rengi ve lacivertin nötr tonlarını, hâki sarısı, toz pembe, adaçayı yeşili ve deniz mavisi tonlarıyla karıştıran mevsimsel bir paletle doğaya vurgu yapılıyor.

Camper’ın iki yeni model serisi koleksiyonu zenginleştiriyor

Bu sezon kadınlara özel tasarlanan Niki serisi, Niki de Saint Phalle'nin şehvetli heykellerinden ilham alıyor. Yeni serinin yuvarlak hatları, kadınsı hacimleri, kalın günlük topuklu ayakkabıları ve renkli paletiyle cesur bir siluet yaratıyor. Deri ve kumaş seçenekleri ile üretilen stiller arasında arkası ayarlanabilir terlikler, fermuarlı bilek boy botlar ve diz üstü elastik çorap botlar yer alıyor.

Pelotas ailesine yeni katılan Pelotas Mars, klasik spor ayakkabılardan farklı olarak teknik bir yaklaşımı benimsiyor. Yeni Pelotas Mars, deri geri dönüştürülmüş kumaş ve hafif EVA dış tabanı ile hem cesur hem de çok rahat. Nötr renkleri pembe ve mavi tonlarıyla karıştıran spor ayakkabı ve Chelsea bot ise sezonun ilham veren parçalarından sadece bir kaçı olarak dikkat çekiyor. 

Dünyaya iyi gelecek tasarımlar

Camper'ın ikonik modelleri Junction'dan Walden’a, Bonnie ve BCN'ye kadar çeşitlilik gösteren Sonbahar / Kış 2023-24 Koleksiyonu, Karst'ın yepyeni babet modeliyle de yeni bir dokunuş içeriyor. Ayakkabının kendine özgü, dış mekân esintili spor ayakkabı tabanını sergileyen iki monokrom seçeneği (siyah ve beyaz) belirgin bir şekilde minimal ve temiz bir görünümü yansıtıyor.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da sürdürülebilirlik Camper’ın olmazsa olmaz adımlarının başında geliyor.Sonbahar/Kış 2023-24 koleksiyonunda karbon ayak izi emisyonlarının 2019'a kıyasla %14,8 oranında azaltılarak Camper'ın yenilikçilik, özgünlük ve sürdürülebilirliği kapsayan felsefesine sadık kalınıyor.

Camper’dan dünyaya iyi gelecek tasarımlar

Camper, bu sezon da sertifikalı kumaşlar ve deriler, geri dönüştürülmüş sentetikler ve doğal boyanmış deriler dahil olmak üzere gezegen için daha iyi malzeme ve bileşenlerle ayakkabılar geliştirmeye devam ediyor. Bu sezon Camper ileri teknolojiden yararlanarak hem sürdürülebilirliğini hem de kış deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi