Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Türkiye’nin uzay heyecanına özel TUA tasarımlı koleksiyon!

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, Türkiye'nin uzay heyecanına özel bir koleksiyon hazırladı. Türkiye'nin "İn...

Türkiye’nin Uzay Heyecanına Özel TUA Tasarımlı Koleksiyon!

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, Türkiye'nin uzay heyecanına özel bir koleksiyon hazırladı. Türkiye'nin "İnsanlı İlk Uzay Misyonu" başlamak üzere ve LC Waikiki, bu tarihi olaya özel tasarlanmış TUA (Türkiye Uzay Ajansı) koleksiyonu ile eşlik ediyor.

Türkiye'nin uzay bilimi alanındaki önemli adımlarından biri olan İnsanlı İlk Uzay Misyonu'na sayılı günler kala LC Waikiki, bu tarihi anı özel tasarımlarıyla kutlamaya hazırlanıyor. Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı'nın operasyonel sürecin başlangıcı olarak belirlediği 3 Ocak'tan itibaren karantinaya girmesiyle birlikte Türkiye için geri sayım başlatılmıştı. 18 Ocak günü, Türkiye saati ile 01:11'de gerçekleşecek olan uzay misyonu, Türkiye’nin gururla takip edeceği bir an olacak.

Türkiye’nin Uzay Heyecanına Özel TUA Tasarımlı Koleksiyon!

LC Waikiki, Türkiye’nin uzay misyonuna destek vererek bu tarihi sürece kayıtsız kalmadı. Şimdi trend TUA diyen LC Waikiki, koleksiyonunda birbirinden tarz TUA baskılı tişört ve sweatshirtlerini bütçe dostu fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi