Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Konfora odaklanan yeni nesil ayakkabılar

Gün boyu kapalı kalan ayakları rahat ettirmek için ayakkabı seçiminde kullanılan elyaflar büyük önem taşıyor.  Lenzing'in özel tekstil e...

Konfora odaklanan yeni nesil ayakkabılar

Gün boyu kapalı kalan ayakları rahat ettirmek için ayakkabı seçiminde kullanılan elyaflar büyük önem taşıyor. 

Lenzing'in özel tekstil elyaf markası TENCEL™, kıyafetlerde olduğu gibi ayakkabılarda sunduğu çözümlerle fark yaratıyor.
 
TENCEL™ Lyocell elyafların kullanıldığı ayakkabılar, nem yönetimi ve termal konfor özellikleriyle ayak hijyenine katkı sağlıyor. 

Rahat bir yürüyüş özelliklerine odaklanan veya spor yaparken performans üzerinde etkiye sahip olan ayakkabılar, günlük yaşamımızın en önemli aksesuarları arasında yer alıyor. İster spor ister casual tarzda olsun, gün boyu kapalı kalan ayakları rahat ettirmek ise markaların en önemli öncelikleri arasında. Farklı teknolojilerle desteklenen ayakkabı endüstrisinde, yenilik ve konfor arayışında, elyaf kullanımı en önemli detaylardan birini oluşturuyor. 

TENCEL™’in Lyocell elyafları, kıyafetlerde olduğu gibi ayakkabılarda sunduğu çözümlerle fark yaratıyor. Bu elyaflar, ayakkabı üst kumaşı, iç astarı, tabanlığı ve bağcıkları, fermuarı, dikiş ipliğinde tekstil elyafı olarak; iç tabanında veya dolgu malzemelerinde nonwoven elyaf olarak, dış tabanında  ise TENCEL™ Lyocell tozu olmak üzere ayakkabının her bölümünde kullanılabiliyor. 

Konfora odaklanan yeni nesil ayakkabılar

Nem emilimiyle ayakları serin ve kuru tutuyor

Mikro teknolojili TENCEL™ Lyocell elyaflar içeren ayakkabılar, hafif kumaşları ile mükemmel yumuşaklığıyla dikkat çekiyor. Vücut ısısını düzenleyerek termal konfor da sağlayan bu elyaflar, nemin emilimini ve salınımını düzenleyerek gün boyu kapalı kalan ayakların serin ve kuru kalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca nem yönetimi sayesinde kokuya neden olan bakterilere karşı elverişsiz bir ortam yaratarak ayak hijyenine de katkıda bulunuyor.

Doğal olarak yumuşak bir dokunuşa sahip  TENCEL™ Lyocell elyafları, pürüzsüz yüzeyi ile hassas ciltler için uzun süreli konfor sunuyor. Yüksek mukavemet özelliyle de öne çıkan bu elyaflar, ayakkabıların dayanıklılığını artırarak uzun ömürlü kullanıma da imkan tanıyor.

Doğal yumuşak tuşeye sahip ağaç hammaddesinden üretilen TENCEL™ Lyocell elyaflar, pürüzsüz dokunuşuyla cilde uzun süreli rahatlık sunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi