Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sıcak havalara hafif ve yumuşak bir dokunuş

Yaz sıcaklarında hem şıklıktan hem de konfordan ödün vermek istemeyenlerin yardımına TENCEL™ elyaflarının kullanıldığı kumaşlar ile hazırlan...

Sıcak havalara hafif ve yumuşak bir dokunuş

Yaz sıcaklarında hem şıklıktan hem de konfordan ödün vermek istemeyenlerin yardımına TENCEL™ elyaflarının kullanıldığı kumaşlar ile hazırlanan koleksiyonlar yetişiyor. 

Selülozik kökenli TENCEL™ elyaflar, nem kontrolü sayesinde doğal kuruluk hissini destekliyor.

TENCEL™ elyafları, hafif ve yumuşak dokunuşuyla da yaz tekstillerinin vazgeçilmezi oluyor. 

Sıcak havaların kendini hissettirdiği bugünlerde, yazın enerjisini ve canlılığını gardırobunuzda hissetmenin tam zamanı! Renkleri, tasarımları ile yazın ruhunu yansıtan koleksiyonlar, vitrinlerde yerini almaya başladı. Peki sıcak havalarda şıklıkla rahatlığı bir arada yaşamak mümkün mü? 

Sıcak havalara hafif ve yumuşak bir dokunuş

Hafif ve dökümlü kumaşlar 

TENCEL™ elyaflarının kullanıldığı kumaşlarla hazırlanan kıyafetler, rahatlığı ve şıklığı yaz sıcağında da yaşamaya imkan veriyor.Selülozik elyaflara daha fazla hafiflik ve nazik bir yumuşaklık katan Mikro teknolojisi[1] ise kumaşların daha hafif, ince ve yumuşacık dokuda olmasını sağlıyor. Ayrıca TENCEL™ Lyocell elyafının kumaşa kattığı dökümlülük  özelliği onu, yaz aylarının en çok tercih edilen kumaşlarından biri yapıyor. 

TENCEL™ Modal ve Lyocell elyafların doğal yapısı nemin emilip salınmasına[2] olanak tanıyor. Nem yönetimi özelliği TENCEL™ Lyocell elyafların, nemi etkin bir şekilde emmesine imkan tanıyor.  Jenerik elyaflara kıyasla yüzeyinde bakterinin büyüyebilmesi için daha az miktarda nem oluşurken bu özelliğiyle koku oluşturan bakterilere karşı elverişsiz bir ortam sunuyor. Nem kontrol özelliği ayrıca vücudun doğal ısı düzenleme fonksiyonunu destekleyerek, daha fazla nefes alan kumaşlar ortaya çıkarıyor.Tüm bu özellikleriyle TENCEL™ Modal ve Lyocell elyaflar yaz tekstillerine çok yakışıyor.✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi