Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

SARAR, Yazları Serin Kışları Ilık Tutan İnovatif Ve İddialı Cool Wool Koleksiyonunu Tanıttı

Şehirli erkeklerin vazgeçilmez markası Sarar, Merinos yününün kullanım alanını geliştirmeyi amaçlayan The Woolmark Company ile işbirliğine...

Şehirli erkeklerin vazgeçilmez markası Sarar, Merinos yününün kullanım alanını geliştirmeyi amaçlayan The Woolmark Company ile işbirliğine giderek, şık ve inovatif bir koleksiyon olan Cool Wool koleksiyonunu “İntikam” dizisindeki stili ile beğeni toplayan ünlü oyuncu Engin Hepileri ile tanıttı.

Yünün sadece sonbahar kış mevsimlerinde kullanıldığına dair ön yargıyı yıkan Sarar Cool Wool Koleksiyonu, yazları serin, kışları ılık tutan yapısıyla şıklığına, sağlığına ve rahatına düşkün erkeklerin yeni gözdesi olmaya aday görünüyor. Merinos yünü, vücut sıcaklığını doğal bir klima sistemi gibi etkin olarak düzenleyecek şekilde, nemi vücuttan uzağa yönlendirip, lifleri arasında hapsetme yeteneğini taşıyor. Merinos yününün en hafif, moda dostu kumaşlara dönüştürülmüş hali Cool Wool, nefes alma, esneklik, sıcaklığı dengeleme, doğallık ve koku emiciliği özellikleri ile de rahatlığı ön plana çıkarıyor.

Cool Wool koleksiyonunda yer alan giysiler Merinos liflerinin mükemmel elastikiyeti sayesinde, düşük kaliteli ya ceket1da sentetik liflerden imal edilmiş giysilere kıyasla şekillerini daha iyi muhafaza ediyor ve “yeni gibi görünümlerini” daha uzun süre koruyarak hem prestij hem de şıklık kazandırıyor.

The Woolmark Company, SARAR’ın da aralarında bulunduğu dünyanın önde gelen markalarının, tasarımcı ve modacılarının kullandığı dünyanın bilinen en ince, yumuşak ve beyaz yünü olan Avustralya Merinos yününü temsil ediyor. Cool Wool kumaşlarının ana maddesi olan Merinos yünü birçok özelliğinin yanında özellikle hafifliği ile ön plana çıkıyor. Hafif Merinos yün kumaşlardan üretilen giysiler ilkbahar ve yaz aylarında hiç bir başka doğal ya da elyafın başaramadığı kadar serin tutuyorlar.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi