Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Dünyanın İlk Spor Sandalet Markası TEVA Türkiye’de

Amerika’nın en çok ilgi çeken turistik bölgelerinden Büyük Kanyon’da rehberlik yapan Mark Thatcher, 1984 yılında ayakkabı ve sandalet düny...

Amerika’nın en çok ilgi çeken turistik bölgelerinden Büyük Kanyon’da rehberlik yapan Mark Thatcher, 1984 yılında ayakkabı ve sandalet dünyasında devrim oluşturacak bir buluşa imza attı.

Thatcher, spor ayakkabı ve sandaletlerin en önemli özelliklerini bir araya getirerek dünyanın ilk spor sandaleti TEVA’yı oluşturdu. Macera tutkunlarına attıkları her adımda güç ve dayanıklılık kazandırmak için oluşturulan TEVA, büyük beğeni toplayan tasarımlarıyla kısa sürede bir trend halini aldı. TEVA, sadece doğaya meydan okuyanlar için sunduğu tasarımlarla da sınırlı kalmadı; ORIGINAL UNIVERSAL modelleriyle kalitesini şehrin koşturmacası içinde her adımda konfor arayanlara taşıdı. Tüm tasarım ve koleksiyonlarıyla Türkiye’ye gelen TEVA, şimdiden moda dünyasında taşları yerinden oynatmayı başardı.

İlk önce dağcılar, yürüyüşçüler, bisikletçiler, koşucular ve denizciler için tasarlanan, sağlam ve kaymayan taban yapısı ile zorlu dağlar, azgın nehirler ve patikalar üzerinde hakimiyet kuran TEVA, şehirde konfor arayanları da unutmuyor. TEVA, ORIGINAL UNIVERSAL modeli ile sandalet modasına yeni bir tarz getiriyor. TEVA’nın 30 yıl önce üretilen ilk sandalet modeli ile aynı kalıbı taşıyan ORIGINAL UNIVERSAL serisi, gücü ve dayanıklılığı, şıklık ve kendine özgü bir tarz ile birleştirerek şehre taşıyor. Üst bantları dayanıklı perlon dokuma olan ORIGINAL UNIVERSAL modelleri, toka ve döngü kayışı bağcıkları ayarlanarak ayağa mükemmel şekilde oturuyor. Birden fazla noktadan ayarlanabildiği için ayağa kusursuz bir biçimde uyum sağlıyor. TEVA ORIGINAL UNIVERSAL, günlük aktivitelerinizi rahatlıkla yerine getirebileceğiniz, kesin ve eksiksiz performans ile dayanıklılığı bir arada sunan Durabrasion teknolojisine sahip kauçuk dış tabanı ile dikkat çekiyor. Anatomik iç taban ise belirli bir süre kullanıldıktan sonra ayağın şeklini alıyor.

İster şehirde kullanın ister outdoor sporlarıyla uğraşın TEVA’nın birbirinden kaliteli tasarımlarını, seçkin spor mağazalarının yanı sıra zizigo.com ve n11.com gibi online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi