Sonbaharda triko kazaklar kurtarıcı - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Sonbaharda triko kazaklar kurtarıcı

13 Ağustos 2014 Çarşamba

Her yaşa ve bedene hitap eden ürünleriyle Jakamen 2014 sonbahar koleksiyonunda yer alan şık kombinlerini yeni sezona özel fiyatlarıyla mağazalarında görücüye çıkarıyor. 

Hem şıklığını korumak isteyen hem de kendini rahat hissetmek isteyen erkekler için yazın gözdesi pantolon t-shirt kombinini sonbaharda triko kazaklarla tamamlanıyor. Özellikle akşam saatlerinde serinleyen havalarda beylerin kurtarıcısı olan tiril tiril kazaklar, aynı zamanda omuzlarda şık bir aksesuara dönüşebiliyor.

Rahatlığı ve şıklığı ön planda tutarak koleksiyonunu geliştiren Jakamen, yeni sezonda ürünlerinde bordo, yağ yeşili, lacivert, taba ve vizon renkleriyle ön plana çıkıyor. Yaz mevsiminde T-shirt, dar paça pantolon ve Espadril ayakkabılarla şıklığın kombinleri yapılabiliyor. Sonbahar aylarında, hava sıcaklığının gün içerisinde değişmesinden kaynaklanan sağlık problemlerini, serin akşamlarda triko kazaklar ile öneleyebilirsiniz. Yeni sezon ürünlerinde kombinleri tamamlayan gözde parçalar arasında kendini gösteren trikolara Jakamen Mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız