Şehir Hayatına Lumberjack Yorumu - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Şehir Hayatına Lumberjack Yorumu

26 Kasım 2014 Çarşamba

Lumberjack, yeni konsepti “UrbaNature” ile doğa için tasarlanan ürünlerinin sağlamlığı ve fonksiyonelliğini şehre taşıyor. Lumberjack’in sade, modern ve elegans yeni UrbaNature koleksiyonu; modern hayata doğa esintisini taşıyarak yeni bir moda yaratıyor.

Hikayesi doğada başlayan Lumberjack, artık şehirde! Lumberjack’in doğal hayatın koşullarına uygun olarak üretilen sağlam, konforlu ve fonksiyonel ayakkabıları şimdi hem şık, hem modern hem de modaya uygun. Lumberjack’in “Urban” ve “Nature” temalarından yola çıkarak hazırladığı “UrbaNature” koleksiyonu, şehir hayatının yeni gözdesi olacak.

Doğal yaşam için üretilen ama günümüzde şehir hayatının bir parçası olan jeanlerin ve arazi araçlarının şehre iniş hikayesini anımsatan Lumberjack’in yeni koleksiyonu; Lumberjack ürünlerini artık iş hayatında ve günlük yaşamda da sıkça karşımıza çıkaracak.

Her yaş grubuna hitap eden koleksiyonda; Lumberjack’in gözdesi olan River modeli farklı detaylar ve renk tonlarıyla koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından olmayı sürdürüyor. Sezon trendi olan kalın tabanlı modeller, waterproof ürünler, biker botlar, casual alternatifler ve daha birçok seçenek Lumberjack’in farklı yorumlarıyla kadın, erkek ve çocuklarla buluşuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız