Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

İstanbul Deri Fuarı’na Derimod İmzası

Derinin asaletini bugünün trendleri ile bir araya getiren Derimod, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 9. İstanbul Deri Fu...


Derinin asaletini bugünün trendleri ile bir araya getiren Derimod, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 9. İstanbul Deri Fuarı’na yeni tasarımları ile imza attı. 

Fuarın ikinci gününde yeni koleksiyonunu modaseverlerle buluşturan markanın defilesinde, elbisesi, deri ceketi ve motosiklet kaskı ile ünlü manken Didem Soydan damga vurdu.

Deri dünyasındaki 40’ıncı yılını kutlayan Derimod, 9. İstanbul Deri Fuarı’nda gerçekleştirdiği defilede yeni 2014 – 2015 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’nu tanıttı. Yeni kreasyonu ve koreografisi ile görsel bir şölen sunan Derimod’un defilesine ise ünlü manken Didem Soydan damga vurdu.

Deri dünyasında Derimod farkı…
Her sezon trendy ürünleri ile öne çıkan Derimod, hazırladığı koreografisiyle dikkatleri üzerine çekti. Biker montların ve botların yoğun olarak yer aldığı koleksiyon, motosiklet kasklı mankenler tarafından tanıtıldı. Defile, Didem Soydan’ın elbisesi, biker ceketi, botları ve kaskı ile sahneye çıkması ile sona erdi.

Dokuz yıldır yerli ve yabancı sektör liderleri tarafından ilgi gören İstanbul Deri Fuarı, geçtiğimiz yıl 67 ülkeden 14bin 489 sektör profesyonelini ağırlamıştı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi