Header Ads

Bir kar çiçeği hikayesi

Reklam

Forever New’in yeni koleksiyonu Snow Blossom, birbirinden güzel kar çiçeği baskılı kıyafetleriyle bu kış sokaklarda romantizm rüzgârları estirecek. Pastel ve dut renklerin ahengi, soğuk kış aylarını sıcağa çevirecek


Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Forever New,soğuk kış günlerinde genç kadınların içini Snow Blossom’la ısıtacak. Avustralyalı giyim markasının yeni kış koleksiyonu Snow Blossom, adını “Kar Çiçeği”nden alıyor. Yumuşak ve rahat bir romantizm havası, yeni koleksiyonun tüm modellerinde göze çarpıyor.

SOĞUK KIŞ AYLARINI SICAĞA ÇEVİRİYOR

Kıyafetlerin üzerinde yer alan kış çiçeği baskılarıyla pastel ve dut renklerin ahengi, soğuk kış aylarını sıcağa çeviriyor. Kumaşlardaki lüks detaylar, kış tatillerine ve depresif yaşam duygularının zıtlığına çağrışım yapıyor. Düz renkli ve basit çizgili kaşmirler, kış günlerinde kadının sade zarafetini ön plana çıkarıyor.


Ana detaylarda yer alan sonbaharın göstergesi karışık ve zıt dokular, yeni kapitone desenler ve eklemeli motifler, Forever New kadınına modern bir hava kazandırıyor. Parlak jakarlı ve yumuşak kar çiçeği desenli ipeksi kumaşları ve akıcı drapeleriyle Snow Blossom koleksiyonu, bu kış kendini genç hisseden kadının öncelikli tercihi olacak.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.