Dekorasyon ve Tasarım Hakkında Keyifli Makaleler İçin: deco.zone - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Dekorasyon ve Tasarım Hakkında Keyifli Makaleler İçin: deco.zone

14 Şubat 2015 Cumartesi
“İnsanlığı geleceğe taşıyan bilgi, ne bilimde ne de teknolojidedir. İnsanlık, tasarlama heyecanının varlığıyla üretme ihtiyacı ya da üretileni geliştirme ihtiyacı duyar. Bu nedenle gerçek ivme yaratan güç, sanatsal yetenektir.” 

1950’li yıllarda Avusturyalı bir filozofun ortaya attığı yaşam felsefesine ait notta da görüldüğü gibi hayatı sürdüren şey, onu güzelleştirenle aynı amacı taşıyor. Öyleyse tasarım, dekorasyon, mimarlık, güzel sanatlar gibi alanların tasarlama serüveni geleceğin tohumlarını ekiyor olabilir. Siz de bu kadar derinlemesine olmasa da dekorasyon ya da tasarım bilgisinin keyifli taraflarından hoşlanıyor ve tasarlamayı, en azından kendi eviniz için farklı fikirlerden yararlanmayı tercih ediyorsanız aynı heyecanı yaşıyor olabilirsiniz. Sizinle benzer heyecanı taşıyan alanında uzman dekoratör, sanat tarihçisi ve mimarlardan oluşan bir yazar kadrosuyla her gün yeni bilgiler paylaşan bir Türkçe dekorasyon blogu var: deco.zone.

Tasarımın evin her köşesindeki artistik vurgusunu keyifli makalelerle sunan deco.zone, dekorasyon önerileri, aksesuar ve sanat eserleri hakkında bilgiler, mutfak ya da banyo seçimine dair püf noktaları, halı alırken , duvar boyası belirlerken yararlanabileceğiniz ip uçları gibi farklı ve yararlı bilgileri günlük blog makaleleriyle paylaşıyor.

Siz de evinize yeni bir kanepe almadan önce salonunuzda nasıl bir oturma grubunun daha yararlı olacağına karar vermek için, gardrobunuzu seçmeden önce tüm dağınıklığı tek seferde nasıl toparlayacağınızı belirlemek için, aynalarınızı asmadan önce onların nasıl hem işlevsel hem de estetik görüneceğini öğrenmek için deco.zone blog makalelerine bir göz gezdirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız