Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Renkleri Dans Ettirin!

Yepyeni kalıplar, oldukça esnek premium bir çizgi, parlak, cüretkâr, neşeli… Lee kadın koleksiyonları taze fikirlerle yaza hazır, peki ya ...

Yepyeni kalıplar, oldukça esnek premium bir çizgi, parlak, cüretkâr, neşeli… Lee kadın koleksiyonları taze fikirlerle yaza hazır, peki ya siz?

Lee, İlkbahar-Yaz sezonunu ilk kez vitrine çıkan iki yeni kalıbı ‘Joliet ve ‘Toxey’ ile karşılıyor. En vazgeçilmez klasiklerden bootcut kesim olan Joliet her vücut tipindeki moda tutkunlarına zamansız şıklık sağlarken, Lee’nin en yeni, süper hissettiren ve ayak bileğindeki zarif kırışıklıklarla bacak boyunu daha uzun gösteren, seksi görünümlü, düşük belli skinny Toxey ise bu sezonun gözdesi olacağa benziyor.

Lee’nin bu seneki koleksiyonunda ayrıca ‘Skin to Skin’ serisi de dikkat çekiyor. Bu son derece özel denim koleksiyonu; süper esnek materyalleri ve kullanım sonrası asla bozulmayan kalıbıyla, şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi kendini toparlama özelliğine, ince ayrıntılara ve son kalite dikişlere sahip. Vücuda mükemmel oturan ve uyum sağlayan bu denimler moda tutkunu Lee kadınları için vazgeçilmez oluyor.

Renkleri Dans Ettirin!
Lee, kadın giyim koleksiyonlarında renk paletini taze beyaz dokunuşlarla ve yaza özel gökyüzünden ilham alan, daha parlak, daha enerjik ve daha cüretkâr şekilde sunuyor.

Uygulanan özel beyazlatma işlemi ile bulutları andıran ve yumuşakça denim üzerine sıçratılmış boya lekeleri ile tasarlanan canlı mavi renk denimler koleksiyonda ön plana çıkıyor. Aynı zamanda yıkamalı, yumuşak grilerden, yoğun taşlanmış görünümlere uzanan renkleri ile Lee’nin üstün gri kumaşları, mavi renk denime mahsus yıkama teknikleri ve uygulamaları ile yeniden işleniyor.

Böylece Lee bu sezonda, o dönemin işlemlerini ve kalıplarını çağdaş ve şaşırtıcı bir şekilde yeniden uyarlayarak cüretkar desen baskıları ve 80’lere özgü klasik yıkama modellerini ortaya çıkarıyor.
Koleksiyonda ayrıca şirin, önden düğmeli elbiseler ve jarseler, ince el örgüleri, parlak grafik baskılı tişörtler ve kırışık, hafif gömlekler Lee geçmişinden ilham alan ve kalçayı saran iki çağdaş kesim halinde sunulan ‘Lee Bib Short’ ile harika bir görünüm Lee kadınlarını bekliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi