Siyahın zarafeti baharlık modellere taşınıyor - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Siyahın zarafeti baharlık modellere taşınıyor

18 Mart 2015 Çarşamba
Tüm o gök kuşağı renklerini unutun! Siyah aramıza geri geldi. Bu sezon tepeden tırnağa siyah giyinmiş kadınlar gözünüze çarparsa hiç şaşırmayın çünkü siyah rengini tekrar keşfedeceğiz.

Kim demiş siyah kış rengidir diye? Bu ilkbahar yaz sezonunda siyah moda dünyasının en sevdiği renklerin başında geliyor ve her yerde karşımıza çıkıyor. FLO da 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda siyahı en güzel şekilde yorumluyor; baharlık bootieler, farklı detaylarla yorumlanan babetler ve her kadının mutlaka gardırobunda bulunması gereken stilettolar siyahın asaletini gözler önüne seriyor.


Baharın gelişi hepimize rengarenk bir gardırobu çağrıştırsa da söz konusu ayakkabı ve çantalar olduğunda siyah başrolü bırakmıyor. Sezonun sürpriz modası topuğu veya burnu açık alternatifli bootiler, sezonda siyah rengi en çok gördüğümüz parçalardan oluyor. Bahar havalarının kurtarıcısı olan rahatlığın temsilcisi babetler de lazer kesim modelleriyle siyahın etkisine kapılıyor. FLO’nun siyah stilettoları her kombini şık ve zarif bir havaya sokarken; fiyonk detayları da siyahın ciddi tavrını yumuşatıyor.

FLO’nun çanta koleksiyonu da siyahın hakimiyeti altında! Sezon modası olan zımbalı ve püsküllü alternatifler, rahat kullanım sağlayan çapraz askılar, her ihtiyaca yönelik fermuarlı, büzgülü ve çıtçıtlı modeller siyahın gizemini FLO çantalarına taşıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız