Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

STİLE ENERJİYLE YÖN VEREN MÜCEVHERLER

Moda dünyasının sevilen ismi Sinem Güven, göz alıcı stillerde tasarladığı özgün mücevhere imza atarak, şimdi de tasarımcı kimliği ile kendin...

Moda dünyasının sevilen ismi Sinem Güven, göz alıcı stillerde tasarladığı özgün mücevhere imza atarak, şimdi de tasarımcı kimliği ile kendini gösteriyor. 

Hindistan’dan aldığı ilhamla yarattığı, Hintçe’de “fil” anlamına gelen “Hathi by Sinem Güven” koleksiyonları, mücevherlerin benzersiz taşların, şans, bereket, huzur, aşk gibi en güzel enerjilerle buluşmasını sergiliyor.

Sinem Güven hayat verdiği “Hathi” markası ile mücevher ve tasarım dünyasına farklı, özgün, ayrıcalıklı anlayışlar kazandırıyor. Koleksiyon sadece sergilediği eşsiz mücevherlerle değil, Hintçe’de fil anlamına gelen, şans ve bereketi simgeleyen yaklaşımı ve parçaların hayata, insanlara taşıdığı güzel enerjileri ile de ilgi görüyor. Yakut, safir, zümrüt, elmas gibi en değerli ve özel taşlarla tasarlanan “Hathi by Sinem Güven” mücevherlerinin her biri enerji uzmanları tarafından arındırılıyor

Sinem Güven’in hayat verdiği Hathi mücevherleri zamansız stilleri moda dünyasına özgünlük katarken, taşıdıkları pozitif enerjileri ile de yaşamlara keyifle dokunuyor!

Kozmik enerjiyle yakından ilgilenen ve hayata bu anlamda olumlu bakarak, kendi çevresine de en güzel, en keyifli enerjileri veren Sinem Güven konuyla ilgili yaptığı tüm araştırmaları, bilgilerini ve tecrübelerini “Hathi” markası ile tüm insanlara ulaştırıyor.

Her taşın mücevhere dönüşme hikayesinden önce hayatla ilk buluşmasıyla başlayan bir geçmişi olduğuna değinen ve bu süreçte yüklendiği enerjinin arındırılması konusundaki öneme dikkat çeken Sinem Güven tasarımlarında kullandığı her malzeme için enerji uzmanları ile çalışıyor.

Taşlar ve diğer malzemeler tasarıma dönüşmeden önce arındırılıyor. Ardından her biri aşk, mutluluk, bereket, huzur, barış, sağlık, keyif, başarı gibi konularda pozitif enerjiler yüklenerek mücevhere dönüşmek üzere tasarlanmaya başlanıyor.

Şifalı etkileri ile dikkat çeken doğanın benzersiz taşları da “Hathi by Sinem Güven” koleksiyonlarında kendini gösteriyor. İlişkileri kuvvetlendirme, kaygıları ve stresi ortadan kaldırma, kötü enerjiden koruma ve daha birçok faydasıyla bilinen oniks taşı hem kadın, hem de erkek için tasarlanan bileziklere hayat vererek, koleksiyonun en ilgi çeken parçaları arasında yer alıyor.

“Hathi by Sinem Güven” stilinde ayrıcalıklı ve zamansız dokunuşlara önem veren, günün her anına eşlik eden zamansız tasarımları tercih eden, enerji dolu taşlarla hem kendi, hem de sevdiklerinin hayatına ayrıcalık katmak isteyenler için küpelerden kolyelere, yüzüklerden bileziklere kadar uzanan çeşitlilikte 243 parça sunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi